Honda CRF1000L Africa Twin (2019)

Vlastník Rone71
Vloženo 14.11.2020
Aktualizováno 14.11.2020

Je to prostě můj miláček. Když se s ní rozjedu, mám celou cestu úsměv od ucha k uchu.

Motorka koupena od Westmoto - Kopě proběhla bez komplikací, ale následně domluvené dodělání doplňků a servis po tis. km se už neuskutečnilo pro nezájem servisu (odkládání termínu, výmluvy na nedodání dílů...atd).

První dojmy - Zkušební jízda proběhla na modelu Adventure sports s automatickou převodovkou, zapůjčená v Hondě Lety, a tak mě nadtchla, že jsem si ji do půl roku koupil. Jen jsem volil manuál a běžný model vzhledem k velikosti.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele, kteří jezdí i ve dvou a nebo se občas rádi podívají mimo asfaltku do lehkého terénu.

Motorka se mi líbila, měla dobré recenze a já se chtěl vrátit k motorce, se kterou bych si troufl do lehčího terénu.
Jízda sólo bez chyb, jen jsem si musel opět zvyknout na dva válce a nebýt líný řadit. Honda to neodpouští a podtočený motor se jí nelíbí.
Jízda ve dvou bez kufrů, taky bez problémů, ale po zkušenosti z dovolené, kdy jsme jeli "na těžko" řeším tvrdost zadní pružiny. Motorka ve větších rychlostek v zatáčce se dost znatelně vlní a je nestabilní.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 14.11.20 v 23:20 10b.