Suzuki GSX-S1000 (2020)

Vlastník HerSon
Vloženo 9.11.2020
Aktualizováno 27.12.2020

Silná, čtyřválcová, nahatá motorka, která je v modré perleťové barvě opravdu výjimečná.

První dojmy - Motorku jsem koupil novou, protože nemám příliš zkušeností s výběrem ojeté a chtěl jsem si prostě udělat radost. První dojmy jsou fantastické a to teprve motorku zajíždím, takže mám výrobcem předepsané maximální otáčky na určitý počet kilometrů.

Doplňky na motorce - Rolny na kyvku Barracuda

9.11.2020
Stroj jsem vybíral na můj vkus opravdu dlouho. Shlédl jsem nespočet videí a recenzí, přečetl desítky článků a protože jsem chtěl jednoznačně sportovního naháče, zvítězilo nakonec hodnocení Pepy Sršně z roku 2015, že je to "nejlepší, čtyřválcová, nahatá motorka, kterou Japonci, kdy vyrobili". To je ale určitě věc názoru zkušenějších motorkářů, než jsem já. K podrobnějšímu popisu se snad dopracuji po více najetých kilometrech, ale na první dobrou mi motorka, co se týče ovladatelnosti, podvozku a brzd vyhovuje. Na dlouhé cestování podle mě moc není a bez plexi na ní při vyšších rychlostech fouká dost. Je potřeba se hodně držet, ale výsledný zážitek je vskutku fenomenální.

15.11.2020
Zatím najeto cca 400 km. Pořád musím dodržovat maximální otáčky do 6000 tis. Jsem začátečník, ale ten zážitek je fakt úžasný a to nevím, co se bude dít, až budu moci využít celý rozsah otáček. Totálně mě to pohltilo ...

vopák
vopák napsal 27.12.20 v 14:26 10b.

Parádní suza.. ta modrá je naživo fakt pěkná.

NiLu
NiLu napsal 26.12.20 v 19:58 10b.

Jsem na ty kapoty, ale tenhle stroj se fakt povedl a ta barva, paráda!

Paulano
Paulano napsal 16.11.20 v 08:49 10b.

Moc pěkný naháč a parádní barva

Bonk
Bonk napsal 13.11.20 v 15:33 10b.

jiřus69
jiřus69 napsal 11.11.20 v 11:06 10b.

To je krásná motorka a barevná kombinace
S tím vybíráním to máme stejně
Prostě "Suzuki - Way of Life"