Babetta 207 (1979)

Vlastník Hery22
Vloženo 4.11.2020
Aktualizováno 19.4.2024

Babču mi dal brácha, jako nepojízdný šrot

Motorka koupena od Darovano od bráchy

První dojmy - Jasně že padla, vždyť to jede jako kolo :)

Motorku bych doporučil pro - Levný, jednoduchý veterán, ideální na chalupu

Doplňky na motorce - Jediný doplněk který babča má, je čerstvě koupený a nasazený nový potah na sedlo :)

Babču jsem dostal od bráchy, ať si ji zprovoznim a vezmu na chalupu.
Vzhledem k tomu, že jsem pracovně zaneprázdněn a ani jsem nikdy Babetu neměl, tak jsem to na opravu přenechal kolegovi, co má babety jako koníček. Ten mi krom zprovoznění, i stříknul do červeno bílé barvy, aby mi to ladilo k mému vozovému parku, no nečekal jsem že babča bude nakonec i docela hezky vypadat :)
Zatím proběhla jen testovací jízda, no jede to jako kolo, ale i tak jsem měl rohlík od ucha k uchu, že se zachránil další stroj, který to neměl daleko do šrotu.
Tak babča je na chalupě, ale co čert nechtěl, manželka se na ní projela, jízda i babča se jí zalíbila, tak už bude nejspíš její.
Babča je super, nemá problém hned chytnout ani když je pod nulou, musím říct že mi dělá zatím jen radost. To skútra jsem po 14 dnech nenastartoval, nízká teplota udělala své a vybila mi baterii. No není nad absolutně jednoduchý stroj jako je Babeta :)
Musím říct že jsem si Babetu hodně oblíbil

bruttopyr
bruttopyr napsal 25.12.20 v 11:22 10b.

To vypadá na velkou driftovací akci!

speedwayHanzz
speedwayHanzz napsal 09.12.20 v 19:31 10b.

Super stroj, přeju sposta sradovních zážitků

Hery22
Hery22 napsal 02.12.20 v 02:23

Mann-ano pravda, už se těším na léto, až budu spát na chalupě a manželka mi na snídani na babči přiveze čerstvé pečivo z vedlejší dědiny

Mann
Mann napsal 05.11.20 v 16:55 10b.

Na rohlíky byla stvořena

Hery22
Hery22 napsal 05.11.20 v 15:00

Targus- taky to tak nějak mám, dříve jsem babetam a skutry opovrhoval (pionýrem ne, to byl vždy má srdeční záležitost) a teď na tom jezdím více než na velké motorce. Dnes jsem se krátce projel na babetě na chalupě a i když to vůbec nejede, tak jsem měl rohlík od ucha k uchu možná i jen proto že babča už mohla být ve šrotu, ale místo toho i po více než 40letech stále jezdí a dokonce i znovu vypadá docela dobře