Suzuki DL 650 V-Strom (2020)

Vlastník romca74
Vloženo 2.11.2020
Aktualizováno 2.11.2020

pohodový stroj na pohodové cestování

Motorka koupena od FIRMA:H3 Moto (Paskov) - pohodový přístup od předváděcí jízdy, prodej po servis

První dojmy - Rok a půl od prodeje Burgmana 400 jsem přemýšlel a vybíral, čím ho nahradit. Další otázka byla - nová, či ojetá. Letos přes dovolenou jsem to všechno nějak v hlavě srovnal a výsledkem je nový malý stromek.

Motorku bych doporučil pro - pro toho, kdo jezdí sám (ve dvou už by to chtělo větší výkon), pro pohodáře, kteří mají čas. nepospíchají a samotná cesta je cíl

Doplňky na motorce - padací rám, kufr Givi. Nyní čekám na nástavec plexi

Tak konečně po pauze, která trvala rok a půl od prodeje Burgmana jsem se rozhoupal. Určitě k tomu přispěla i akce dealerů Suzuki - Roadshow 2020, kdy Vás nechali za 50,- jezdit na jednom ze 6 typů motorek. Této akce jsem využil s jasným cílem. Vyzkoušet malý Strom, který zvítězil v mém více jak ročním rozhodování. Celý rok jsem procházel inzeráty i nabídky ojetých a nových strojů. To bylo dilema: koupit starý a levný, nebo novější a dražší, nebo úplně nový a maličko dražší se zárukou. Rozhodla nabídka a přístup prodejce H3MOTO v Paskově. Personál v pohodě, pan majitel vstřícný, tak jsme si plácli. Jelikož jsem netrval na výběru barvy, ale vzal jsem skladovku z centrálního skladu, byla motorka za necelé 2 týdny připravena i s doplňky (kufr a padací rám). Prvních 1000km byla otázka měsíce a po předepsané garančce a zajetí jsem začal motorku využívat dle představ. Tedy výlety, výlety, výlety. Někdy s kamarádi, častěji však sám. Jelikož mám své tempo a na podzim se kochám na bočních cestách. Nyní čekám na nástavec na plexi, které je ve standartu snad jedinou drobnou vadou na motorce. Na příští rok už máme naplánované delší cesty jak doma, tak i za hranice. Spotřeba se pohybuje podle trasy mezi 4-4,5l/100km a síly má pro jednoho Strom dostatek.

runda
runda napsal 13.12.20 v 16:01 10b.

Leon1973
Leon1973 napsal 20.11.20 v 13:40 10b.

Dobra volba, ...at to jezdi a dela radost.

jiřus69
jiřus69 napsal 02.11.20 v 23:29 10b.

Myslím, že ses po roce rozhodl dobře
Užívejte

Goodji
Goodji napsal 02.11.20 v 19:37 10b.