Yamaha XVS 650 DragStar (1999)

Vlastník radek6ak
Vloženo 31.10.2020
Aktualizováno 31.10.2020

je krásná, a pro začátek sem chtěl něco slabšího, mám radši kochací jízdu

Suzuki VZ 800 Marauder: strach ze zadřené klikovky
Kawasaki VN 800: přišla mi zajímavá nabídka na dragstar, jinak to mohla být kawa.

První dojmy - No zamiloval sem se na první pohled, chtěl sem oproti Hornetu něco slabšího a s brašnama, je pravda že vůči Hornetu je to vydechlý, což hodně lidí zmiňovalo ale zatím to vypadá že to je přesně ono. Úplně dostačující síla a tempo na okresky, má to sílu ale zaroveň to netahá ze řidítek. Jsem pořád začátečník a ten Hornet měl na mě moc divokej projev, sice je taky v nižších otáčkách klidnej, ale ten motor prostě říká toč mě. Tohle má klidnej tah a je to pohodlný se spoustou úložnýho prostoru.

Sportovní naháč mě nějak nenadchnul, nulový úložný prostor, agilní točivej motor, tak sem zvažoval nějakýho cesťáka typu Transalp, no a nakonec mě padly do oka cruisery. Vím že sportovní jízda mě nebaví a tohle má styl. Je to pohodlný a netahá to ruce. Stovka je tam hned a celkově je to příjemný svezení. zdá se že sem našel motorku co mě baví. Trochu furt hledám stupačky, protože bych je čekal víc pod sebou :) ale to je o zvyku. Vím že kdybych dal na Horneta kufr že se mi tam mikina a velká petka taky vejde ale vypadá to divně. Tohle je s brašnama krásný a na výlety v klidným tempu uplně super. Snad bude sloužit.

žižala.
žižala. napsal 07.11.20 v 18:39 10b.

Supr strojovna.

Čadil
Čadil napsal 01.11.20 v 07:57 10b.

rade35
rade35 napsal 31.10.20 v 17:15 10b.

není kam spěchat

pkkaca
pkkaca napsal 31.10.20 v 16:40 10b.

Super,ať slouží