Honda GL1500 GoldWing (1987)

Vlastník Vítali
Vloženo 27.10.2020
Aktualizováno 27.10.2020

Goldwing - legenda cestovních motorek,která ani po více než čtyřicetileté historii neztrácí na významu

Motorka koupena od FIRMA:Jan Moravčík - Motoboardel (Chomut - Oceňuji vstřícné a poctivé jednání prodejce

První dojmy - Protože už je to můj sedmý Goldwing,z toho třetí patnáctka,už mně nic nepřekvapuje.Snad jen opravdu velice zachovalý,bezchybný stav tohoto konkrétního stroje

Po delší odmlce zase "Hrouda".Koupená v srpnu 2018 od dovozce v Chomutově.Původ - Holandsko.Tak na stará kolena zase Goldwing,holt - stará láska nerezaví.Litr,dvanáctka a pak napřeskáčku patnáctky a osmnáctky v mé motorkářské karieře.Nebudu to moc strojit,žádná "střelnice" to nebude,ale pár chromovaných doplňků a světýlek si koupím,pro radost.Píšu to v řijnu 2020,takže už najeto přes 12tisíc km.Čekají mně rozvodové řemeny a gumy,taky výměna oleje ve vidlích a kardance.Jinak pohoda.

smoula_mrzout
smoula_mrzout napsal 11.12.21 v 17:20 10b.

Hezká bábina. Sice jako Suzukar raději Cabalcade, ale Goldwing je pojem v autech na dvou kolech. Tohle je svoboda.

Alda_7
Alda_7 napsal 27.12.20 v 23:35 10b.

Tvá 12ka mi sloužila více než 10 let. Tvůj opakující se návrat mě nepřekvapuje. Jsou to nejlepší stroje!
Ať ti dobře slouží.

ellienka
ellienka napsal 03.11.20 v 12:56 10b.

parádní i pro batůžek

Čadil
Čadil napsal 28.10.20 v 04:31 10b.

paráda

p.epanica
p.epanica napsal 27.10.20 v 20:46 10b.

...