Honda GL1500 GoldWing (2000)

Vlastník garden63
Vloženo 18.2.2016
Aktualizováno 8.6.2017

Je to prostě motorka s velkým M!
Hlavně nebolí prdel !!

Honda XL 1000V Varadero: jsemm menší postavy

První dojmy - Pocit z první jízdy? Naprosto stejný jak všichni co zde píší a vědí o čem to je. Pokud si touto motorkou někdo splnil přání tak musí být spokojen jako já.

Motorku bych doporučil pro - GL je pouze pro velký kluky! A pro malinkatý holky!

Doplňky na motorce - Je to SE netřeba nic dokupovat ( ale po čase zjistíte že je fajn si něco přikoupit a věřte že je z čeho vybírat!) obzvláště když vaši kámoši mají svá GLka vyšperkovaná.

S koupí této motorky mi poradili a pomohli (velmi obětavě Ričmund a Curtiss) díky hoši!
Pokud jde o rozebírání (demontáž) motorky má to Honda vymyšleno, všude se dostanu s vercajkem vše je poměrně jednoduché když něco nevím zavolám Curtisovi nebo Ričmundovi (rádi mi se vším poradí) .
Vloni jsem na projížďky jezdil za Curtissem s Transalpem a tiše jsem mu záviděl (kamarádská závist ne sousedská) s vědomím že si takovu motorku koupím až budu velký kluk a hele, prodal jsem karavan,Transalpa koupil GL a stal se velkým klukem (s malým)?
Dnes 18.2. jsem s GL byl na dovozové TK (STK ?? kdo se v těch zkratkách má vyznat) a na to že je únor dobře se jelo ani mi nebyla kosa při +5C.
Ještě udělám výměny náplní, nechám si překontrolovat (od Poldy kterej o tom neví) ložiska v předních vidlích a hajdy na silnice.
Jo abych nezapoměl, manželce se motorka moc líbí, inu ženská, těm se líbí velké věci.
Garden
/340322_20160309130048.jpg][/img]

Tak jsem přidal pár fotek z demontáže GL, ještě to není všechno, nejdříve to rozeberu do šroubku a pak ful servis.

další foto z údržby

/340313_20160228113611.jpg][/img]

/340319_20160309125939.jpg][/img]

[img=http://img.motofotky.cz/upload/images/forum/2016/10

Kenap
Kenap napsal 06.07.17 v 09:51 10b.

Paráda.

Pemicka
Pemicka napsal 04.02.17 v 05:11 10b.

Nádhera,i moji manželce dnes již babičce se také líbí, a ta prdelka je fakt bez bolesti.

garden63
garden63 napsal 06.06.16 v 15:29

Samozřejmě před technickou, dolů (dva štouby a dva konektory) cca 2min. práce.

BigRad
BigRad napsal 05.06.16 v 21:57

Hezká rampa, dobře vymyšlená :)...doufám, že sis tam vyrazil i nějaké to Ečko .. .to si na STK smlsnou, mám vlastní zkušenost...

garden63
garden63 napsal 31.05.16 v 19:21