Yamaha XVS 650 Dragstar Classic (1998)

Vlastník otomot
Vloženo 8.10.2020
Aktualizováno 8.10.2020

Kto hľadá ten nájde, presne takúto som si predstavoval a nakoniec sa mi zadarilo a našiel som ju.

První dojmy - Kupená od súkromnika ktorý si ju tzv.hýćkal takže prvý dojem o.k. Cesta domov trochu oboznamovania s ovládaním,po cestovnom endure ale po pár km som neľutoval a po príjazde domov rýchli obed a ešte do večera ďalších cca 200 km najazdených. veĺmi rýchlo som si na ovládanie zvykol takźe super.

Motorku bych doporučil pro - Komu by som moto doporučil, určite jazdcom ktorý sa uź nechcú za niečím naháňať a chcú si tú jazdu na moto vychutnať.

Doplňky na motorce - Doplnky na moto sú už od prvého majiteľa takźe plexi,kufre ,svetlá,klaksóny ktoré sú naozaj super,výfuky ja idem vymeniť spetné zrkadlá,trochu sa mi zdajú malé a to bude asi všetko čo budem doplňať.

Po Suzuki V Strom 650 ktorý som si kúpil nový a po troch rokoch jazdenia cca 25000km,ma synovia presvedčili aby som skúsil chopper. V Stroma som predal a v septembri 2020 som natrafil na túto krásnu Yamahu XVS 650 Drag Star.
Samozrejme je to motorka ktorá je úplne iná ako cest.enduro ale po tých asi 1000 km ćo som zatial najazdil som spokojný, motor samozrejme slabśi ale zase tak často nemusím podraďovať na 5 ke ide aj po meste v pohode, brzdy taká klasika ako na chopproch,predok kotúč zadok bubon a bez ABS ćo som už zistil keď som musel trochu prudkejšie brzdiť a zadok išiel hneď do šmyku ale inak v pohode.
Motorka je na cestách úplne v pohode a človek si jazdu skutočne vie ako sa povie vychutnať.
Spotreba zatial okolo 4 aź 4,5 litrov a poruchy ma dúfam budú obchádzať,zatial len výmena oleja s filtrom a prekontrolovanie celej moto bez závad.
Na dlhšie cestovanie zatiaľ akosi nebol čas a ani sa teraz nedá no verím že si to na budúci rok užijem takže keď bude viac km pridám moje ďalšie skúsenosti s Dragom.

Bágio1969
Bágio1969 napsal 15.10.20 v 17:30 10b.

Hezká mašinka.

žižala.
žižala. napsal 10.10.20 v 18:42 10b.

Supr strojovna.

pkkaca
pkkaca napsal 10.10.20 v 00:53 10b.

Nádherný kousek Pokud si jezdil enduro 650,tak chopper min 1100 Jinak Dragstar jednoduchý,nádherný a spolehlivý stroj A ještě dělají 1400 Zadní brzda jen do počtu...Vůbec se neboj přední Hodně radosti přeju