Kawasaki Versys 1000 (2018)

Vlastník paja.oni
Vloženo 25.9.2020
Aktualizováno 26.9.2020

Tour de CZ (easy)

Vloženo: 12.10.2021, Uskutečněno: 21.08.2021, Zhlédnuto: 15x

Letošní dovolená byla pojata,jako "tour de CZ" (easy level). Začátek se konal v Mnichovicích u Vlašimi. U našeho kamaráda Petra na chalupě. Žranice, Radegast 12 a dobrý pokec... Tomu se nedá odolat.. Odjezd se konal v pondělí 23.8.21 směr Kozov (Bouzov) Valáškův Grunt. Ubytování dobré,až na vrzající postel (odsral jsem jí já ?).Obsluha dobrá,jídlo hodně slušné.Akorát to pivo Litovel mě ani ženu neoslovil. Za nás celkově 4* z 5.Ale Hlavním lákadlem je hrad Bouzov... Nádherný hrad, nedivím se, že se používá v pohádkách i reklamách. Další byli jeskyně v Javoříčku,za mě super, akorát přístup je trochu výše,ale dá se. U hrobodomů trochu šel mráz po zádech,co jednotky SS ještě dokázaly na konci války. Dopoledne odjezd směr Znojmo,přímo do hotelu La Port Dyjákovičky. Ubytování naprostá špička,nebydleli jsme v pokojích ,ale v kajutách a ty byly fakt super. Jídlo velice dobré až na to pivo(omlouvám se příznivcům) Březno jsem na jižní Moravě faaakt nečekal, takže La Port za nás 4,5* z 5 za to pivo. (No a vyhrálo víno z blízké vinotéky). Výlet do Znojma velice pěkný,až na to parkování. Podzemí bylo fakt super, náměstí krásné,zde se prolíná stará s novou architekturou... Pěkný. Ráno odjezd do jižních Čech. Vše probíhalo přesně podle plánu až na déšť.. Který nás doprovázel až do Třeboně. Chvilka bloudění a hledání ubytka,ale našli rádcové našli. Ubytování bylo přímo v centru asi 30 m od náměstí, nejprve nadšení,ale pak přišlo rozčarování z parkování i ubytování. Ubytování nebylo zlé,ale ze starého se nové neudělá a další kámen úrazu byli opilci,no ono když ve tři ráno začnou békat tk to stojí za to. Jo a abych nezapomněl tak ještě zvlášť postele a ty fakt nešli dát k sobě (Joo stará dobrá ruční práce ) .Ale a v rámci možností dobrý. Akorát motorka stála v průjezdu. No musel jsem sundat všechny kufry abych se vešel. Bohužel to bylo jen ubytování, takže bez jídla. Jídlo jsme řešili u vodníka,žena chtěla ryby a já dobré pivko... vyřešeno. Výlet po světě (plavba) velice pěkná,ale návštěvě pivovaru se nic nevyrovná.. Regent super.. takže zpátky k ubytování za nás 3,5* z 5. Co se týká Třeboně, tak za nás velice a velice dobré (určitě to dáme znovu). No a pak už jen domů.. U mě dobrý a budeme opakovat..