Suzuki GSR 600 (2008)

Vlastník sooky
Vloženo 21.9.2020
Aktualizováno 17.6.2021

Po několikaleté odmlce od jedné stopy jsem se opet vratil do sedla...

Motorka koupena od MrkefPanama (Dolní Břežany)

Kawasaki Z900: Manzelka :-)

První dojmy - Tato motorka má široký záběr použití. Pěkně se na ni sedí - ergonomie je cestovně-sportovní. Podvozek je spíše měkčího charakteru - předpětí pružiny pro predni vidlice jsem dal na maximum, vzadu jsem ponechal predpeti i tlumeni originalne. Brzdy bych řekl, na dvojpístky, že dobré (odpovidajici typu stroje a roku vyroby). Motor do 6.000ot./min. uplny kliďas, 6-10 zivejsi a nad 10.000 ot./min. je “kopanec” a jede to velmi svizne skoro az k omezovaci. Pouziti: Člověk si na ni ráno zajede pro rohlíky, dopoledne se vydá na výlet po kraji, zajede si na zmrzlinu, vykoupat se a cestou z výletu, když se motorka podrží nad 10.000 ot./min. tak si dá i pěkný adrenalinový nášup v zatáčkách :-)

Delal jsem:

- Motorový olej+filtr
- Vzduchový filtr
- Zapalovací svíčky
- Chladicí kapalinu
- Brzdovou kapalinu vpredu a vzadu
- Namontoval zpět originální táhla na přepákování (motorku měla předchozí majitelka sníženou o 40mm).
- Vymenil olej v prednich teleskopickych vidlicich (s kompletnim vycistenim)
- Tankpad
- Zavazicka riditek M- Style
- Brzdova a spojkova packa M-Style
- Protektory Proobikes
- Rolny zadni kyvne vidlice pro zvedak M-Style
- Plexi stitek Loster
- Vyfuk G.P.R. Ghost

Pres zimu planuji nechat udelat sedlo od Rutan.

TOMÁŠ-GSXR600
TOMÁŠ-GSXR600 napsal 17.05.22 v 01:19

Ahoj,
můžu se zeptat jak se chová mašina při přidávání plynu? Pořídil jsem si Taky GSR a když přidám plyn tak to trochu škubne. Někde jsem četl že je to vlastnost motorky a nebo možná jen o zvyku.

PokyXX
PokyXX napsal 22.12.21 v 16:57 10b.

Poděbrady nemám daleko možná na sebe narazíme

-MARVIN-
-MARVIN- napsal 21.02.21 v 13:19 10b.

Desítka letí, krásný stroj, který neurazí zkušeného a již "vybouřeného" jezdce a ani člověka který teprva začíná.
Hned co začne sezona dáme "Dubaj"

Ljuuk497
Ljuuk497 napsal 25.09.20 v 13:02 10b.

Přesně takovou zrzku jsem si taky před měsícem koupil. ta barva nemá chybu a celkově mi ta motorka sedla. Jen k úplně spokojenosti a mojí výšce 170cm mi chybí snížení podvozku. Nebudeš ss ho zbavovat? Dík a spoustu super zážitků a najetých kilometrů v sedle.

HPavel
HPavel napsal 21.09.20 v 12:38 10b.

Decentní, elegantní naháč. Moc pěkný exemplář do úctyhodné sbírky motorek.
Taky jsme letos koupili další motorku, ale patří manželce, která se konečně odhodlala a udělala papíry. Prozatím jsem ji sem nevložil, jelikož nevím, jestli si ženuška nebude chtít založit vlastní profil s motorkou
Ať ti to skvěle jezdí.
HP