Triumph Speed Triple R (2017)

Vlastník Frankie
Vloženo 20.9.2020
Aktualizováno 20.4.2024

Vloženo: 10.04.2022, Uskutečněno: 03.04.2021, Zhlédnuto: 55x

Proč loňská a ne letošní ? Ale jo, letos už jsem Speeda taky projel když zrovna dovolilo počasí. Tahle vyjížďka je ale moje první natočená na kameru. No a celý ten rok nebyl čas to nějak sestříhat. nebo spíš jsem nevěděl jak na to, když zvuk nestál za nic a ani uchycení kamery hrudním popruhem nebylo úplně ideální. Nakonec jsem se do toho ale nějak dokopal a tady je výsledek. A příště to už bude ještě lepší.
Svezl jsem se pěkně

• Krušnohorský výlet

Konečně jsem si natočil svoje oblíbené silnice co mám za ty roky najeté v Krušných Horách. Klínovec, Nejdek, Měděnec, Klášterec, atd. Kdo zná, tak ví. Tak mám v zimě na co koukat a kdyby to náhodou někoho zajímalo, mů

Vloženo: 08.11.2023
    Uskutečněno: 11.09.2023
  • 4 motorky během týdne

Po týdnu stráveném s rodinou u moře (3 ženské) to chtělo nějaké odreagování :-D Jawa 250/590 Sport Venku hic jako kráva, člověk unavený a má chuť se svézt na něčem na pohodu. Na to je Jawka ideální. Je to malý, l

Vloženo: 27.08.2023
    Uskutečněno: 24.08.2023
  • Další loňská vyjížďka

Vlastně už předloňská :-D Ale nějak jsem se dřív nedostal k tomu to video sestříhat. Takže projížďka je z června roku 2021. Kamera na bradě helmy, což je asi nejlepší možné umístění (na vršku helmy nejsou vidět budíky

Vloženo: 23.01.2023
    Uskutečněno: 12.06.2021