Triumph Speed Triple R (2017)

Vlastník Frankie
Vloženo 20.9.2020
Aktualizováno 25.8.2023

Vloženo: 23.01.2023, Uskutečněno: 12.06.2021, Zhlédnuto: 53x

Vlastně už předloňská
Ale nějak jsem se dřív nedostal k tomu to video sestříhat. Takže projížďka je z června roku 2021. Kamera na bradě helmy, což je asi nejlepší možné umístění (na vršku helmy nejsou vidět budíky a na hrudním pásu zase je vidět hlavně nádrž). Takže obraz super a ten zvuk ? Katastrofa. Ale už mám kromě mikrofonu do helmy pořešenou další vychytávku. Pokud mi půjde hlavně o zvuk motoru, budu mít ještě záznam zvuku přímo na motorce. Vymyšlený to je, už to jen na jaře odzkoušet
No to video jsem natáčel hlavně pro sebe, až Speeda prodám, aby mi po něm zbyl aspoň záznam

• Krušnohorský výlet

Konečně jsem si natočil svoje oblíbené silnice co mám za ty roky najeté v Krušných Horách. Klínovec, Nejdek, Měděnec, Klášterec, atd. Kdo zná, tak ví. Tak mám v zimě na co koukat a kdyby to náhodou někoho zajímalo, mů

Vloženo: 08.11.2023
    Uskutečněno: 11.09.2023
  • 4 motorky během týdne

Po týdnu stráveném s rodinou u moře (3 ženské) to chtělo nějaké odreagování :-D Jawa 250/590 Sport Venku hic jako kráva, člověk unavený a má chuť se svézt na něčem na pohodu. Na to je Jawka ideální. Je to malý, l

Vloženo: 27.08.2023
    Uskutečněno: 24.08.2023
  • První loňská

Proč loňská a ne letošní ? :-) Ale jo, letos už jsem Speeda taky projel když zrovna dovolilo počasí. Tahle vyjížďka je ale moje první natočená na kameru. No a celý ten rok nebyl čas to nějak sestříhat. nebo spíš jsem nev

Vloženo: 10.04.2022
    Uskutečněno: 03.04.2021