renocar_unor

Triumph Speed Triple R (2017)

Vlastník Frankie
Vloženo 20.9.2020
Aktualizováno 21.12.2021

Další loňská vyjížďka

Vloženo: 23.01.2023, Uskutečněno: 12.06.2021, Zhlédnuto: 213x

Vlastně už předloňská
Ale nějak jsem se dřív nedostal k tomu to video sestříhat. Takže projížďka je z června roku 2021. Kamera na bradě helmy, což je asi nejlepší možné umístění (na vršku helmy nejsou vidět budíky a na hrudním pásu zase je vidět hlavně nádrž). Takže obraz super a ten zvuk ? Katastrofa. Ale už mám kromě mikrofonu do helmy pořešenou další vychytávku. Pokud mi půjde hlavně o zvuk motoru, budu mít ještě záznam zvuku přímo na motorce. Vymyšlený to je, už to jen na jaře odzkoušet
No to video jsem natáčel hlavně pro sebe, až Speeda prodám, aby mi po něm zbyl aspoň záznam

• První loňská

Proč loňská a ne letošní ? :-) Ale jo, letos už jsem Speeda taky projel když zrovna dovolilo počasí. Tahle vyjížďka je ale moje první natočená na kameru. No a celý ten rok nebyl čas to nějak sestříhat. nebo spíš jsem nev

Vloženo: 10.04.2022
    Uskutečněno: 03.04.2021
  • Montáž plexi

Hlavně že jsem psal, že žádný tuning Speeda nebude. To si tak jednou brouzdám po internetu, hledaje cosi na KLX250, když vtom uvidím plexi Puig za skoro poloviční cenu. Nové samozřejmě. Asi nějaká akce nebo co.

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 21.11.2020