Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 12.6.2021

Vloženo: 29.10.2023, Uskutečněno: 13.08.2023, Stav tachometru: 66415 km, Zhlédnuto: 115x

Ráno jsem měl v plánu vstát co nejdříve, abych mohl brzy vyrazit a cestu projet tak nějak na pohodu. Je to dlouhý přesun, ale dá se. Jenže člověk míní Pán Bůh mění.Pavel v noci chrápal tak, že mě v 1.33 h probudil a bylo tak nějak po spaní. Stejně jsem ale ráno vstal už sám od sebe v 6.30 h, ale provozní byla ochotná udělat snídani až na 7.30 h nejdřív. Tak že jsem vstával na budíka v 7.15 h, spáchal ranní hygienu a šel navěsit kufry na motorku, abych mohl po snídani ihned vystřelit. Šel jsem si sednout v klidu na snídani a chvilku na to dorazil i Pavel. Ať jsem dělal co jsem dělal, stejně jsem z Taxembachu vyrážel v 8.45 h. Pavel, že prý vyjede tak za 20 minut až se rozloučí s Maruškou, provozní. Říkám si, nebudu čekat, stejně mě dohoníš. Měli jsme se setkat za 30 km na pumpě. Když jsem dorazil, volám mu kde je ? K mému úžasu, že prý ještě na penzionu. Nečekám, tankuju a letím po dálnici směr Salzburg, Linec a dále do Česka. Že se po takové cestě rozloučíme jen tak narychlo mě nenapdalo. Když jsem vyrážel, sliboval jsem si, že budu dělat pravidelné zastávky tak max. po 100 km. Času je vcelku dost díky rannímu brzkému odjezdu. První zastávku dělám až před Linzem na křížení směr Passau, Wien po 210 km. Ještě volám Pavlovi kde je a ten to má sem ještě hodinu cesty. Sednu na motorku a valím směr Freistadt a ČR. Další pauzu dělám až před Prahou po dalších 270 km. Kupodivu dálnice v Rakousku nebyla oproti loňsku zacpaná, zato v Čechách jsem si toho užil několikrát. Tábor, Benešov, Mirošovice, tam všude jsem to bral jako v Itálii středem, po dvojité plné, v protisměru. Jinak to nešlo. To bych domů přijel strašně pozdě a nenechám se přece předjet celou tou kolonou co jsem předjel já. Příjezd domů i k mému překvapení docela brzy, v 16.40 h. Tak teď už jen vybalit kufry a rozházet věci a zítra natvrdo do práce. Konec 18-denní letošní dovolené na motorce. A kam příští rok ? Uvidíme, ale plány už jsou.

Konečné kilometry: 66 415 km
Ujeté kilometry: 539,4 km
Celkové ujeté kilometry této cesty: 4 883,3 km

• Nepředpokládaný poslední výlet

To si jedu takhle odpoledne v pátek ke kamarádovi, že se na chvíli stavím a dostanu otázku "nepojedem někam na kole ?" Říkám: " no, mě se moc nechce, ale potřeboval bych spíš provětrat Fazera. Od 27.03.24 co dostal do se

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 28.04.2024
  • Konečné zúčtování roku 2023

Datum poslední vyjížďky 2022: 30.10.2022 Datum první cesty 2023: 28.04.2023 Kam: Podhájska, Slovensko Datum poslední cesty: 09.11.2023 Kam: okolo komína - hrad Kost Počet uskutečněných vyjížděk: 23x, z to

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.11.2023
    Uskutečněno: 13.11.2023
  • Narozeninový dárek - neskutečné

Dnes jsem byl opět v práci a koukal odpoledne z okna, vystrkoval ven ruku a říkal si, dnes by to šlo. Sluníčko svítilo, bylo vcelku teplo, vítr nefoukal. Chtělo se mi, pak jsem to na chvíli zavrhl, že je přece jenom už z

Vloženo: 09.11.2023
    Uskutečněno: 09.11.2023