Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 12.6.2021

Vloženo: 31.10.2023, Uskutečněno: 30.10.2023, Stav tachometru: 69123 km, Zhlédnuto: 61x

Od pátka minulého týdne sleduji předpověď počasí jak bude a jestli se bude dát letos ještě vyrazit. V sobotu nic moc, jdeme se synem k babičce plnit její přání a něco udělat co je potřeba. Neděle taky nic moc, máme naplánovanou oslavu synovcových narozenin. Počasí tomu nepřeje, tak to zase tak moc nevadí. Pondělí by mělo být pěkné. Přehodil jsem si pondělní směnu v práci na brigádě, abych měl volno. Ráno vcelku svítí sluníčko, mám radost a oznamuji ráno na poradě, že z práce jdu dnes dřív. No, nebylo úplně nejlíp, ale 17,5 °C, sucho, ale sluníčko se postupně v průběhu dne schovává. Opět záhadná hodina přípravy než vyrazím. Plány jsou velkolepé, ale stihnout se celý naplánovaný okruh asi nedá. Nicméně, to nevadí. Cíl cesty, protože budou Dušičky, jedu na hřbitov do Doks. Cestu si ale trochu protáhnu ať neletím stroze tam a zase zpátky. Plánoval jsem příjezd za světla, ale když už se šeřilo a já byl teprve před hřibitovem jsem usoudil, že už je to stejně jedno. Tak že jsem vykejchl na místní pumpě, asi hodinu, a pak jel se staženou prdelí sice po hlavním tahu z Č. Lípy na MB, ale lemujícími lesy domů. Navíc celou cestu mě tlačil kamion tak že ač jsem chtěl jet pomaleji a opatrně tak to dost dobře nešlo. Alespoň mi přisvětloval cestu. Pokud by to byla poslední vyjížďka letos, tak je to na den přesně stejně, jako vloni, ale chtěl bych to překonat.

Konečné kilometry: 69 123 km
Ujetá vzdálenost: 120,1 km

Sema (20) napsal 03.11.2023 v 19:46

Pěkný výjezd.

elvis78 (133) napsal 31.10.2023 v 18:51

Krásný výlet
jestli ve tmě nevidíš na silnici tak s tím něco udělej.Já musel rovnat světlo na Fku i na Rku a na STK v normě
a ta fotka před maluchem ten barák u skály to je kde?
Já počítám se čtvrtkem...vrn vrn

• Nepředpokládaný poslední výlet

To si jedu takhle odpoledne v pátek ke kamarádovi, že se na chvíli stavím a dostanu otázku "nepojedem někam na kole ?" Říkám: " no, mě se moc nechce, ale potřeboval bych spíš provětrat Fazera. Od 27.03.24 co dostal do se

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 28.04.2024
  • Konečné zúčtování roku 2023

Datum poslední vyjížďky 2022: 30.10.2022 Datum první cesty 2023: 28.04.2023 Kam: Podhájska, Slovensko Datum poslední cesty: 09.11.2023 Kam: okolo komína - hrad Kost Počet uskutečněných vyjížděk: 23x, z to

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.11.2023
    Uskutečněno: 13.11.2023
  • Narozeninový dárek - neskutečné

Dnes jsem byl opět v práci a koukal odpoledne z okna, vystrkoval ven ruku a říkal si, dnes by to šlo. Sluníčko svítilo, bylo vcelku teplo, vítr nefoukal. Chtělo se mi, pak jsem to na chvíli zavrhl, že je přece jenom už z

Vloženo: 09.11.2023
    Uskutečněno: 09.11.2023