Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 12.6.2021

Vloženo: 09.11.2023, Uskutečněno: 09.11.2023, Stav tachometru: 69357 km, Zhlédnuto: 131x

Dnes jsem byl opět v práci a koukal odpoledne z okna, vystrkoval ven ruku a říkal si, dnes by to šlo. Sluníčko svítilo, bylo vcelku teplo, vítr nefoukal. Chtělo se mi, pak jsem to na chvíli zavrhl, že je přece jenom už zima a že tady zůstanu. Nakonec mi to nedalo a práskl do bot. Dnes mám narozeniny a chci strávit svůj den jak chci já a taky trochu na truc, abych se mohl kámošovi z Brna pochlubit, že jsem ještě letos vyjel. Dalším důvodem bylo i překonání data poslední vyjížďky v roce, což bylo pro mě nejdéle 4.11. Dnes jsem to posunul na 9.11. Věděl jsem, že nepojedu daleko, ale že pojedu. I kdyby to mělo být jen 30 kilometrů. Ustrojený jsem byl opoti jindá co by dup a už seděl na motorce s vidinou 1,5 až 2 hodin projížďky. I když bylo jen 13 st a při návratu už jen 8 st, zima mi nebyla, byl jsem dobře ustrojený a připadal jsem si izolací jak ve skafandru. Opět to byla stará mašina na které jsem razil. Nová je už zazimovaná v garáži. To bych nebyl já, abych nezastavoval a nedělal fotky krásného barevného podzimu. Cestu, kterou jsem si před odjezdem v hlavě narychlo naplánoval jsem projel a domů jsem se vrátil se soumrakem. Bylo to akorát i s mým focením. Trochu jsem měl špatný pocit, protože jak se říká " tak ještě naposled ", většinou se něco stane. Ale ne, já dojel v pořádku. Nevěřil bych, že letos ještě vyjedu. Měl jsem za to, že jízda 4.11. byla letos má poslední. Pokud ještě bude trochu teplo, hezky, sucho a nebude nasoleno, snad bych to i vytáhl. Nějak se mi letos nechce končit se sezónou. Mj. cestou sem potkal jednoho motorkáře. Šťastně jsme na sebe zamávali a jeli každý svým opačným směrem.

Konečné kilometry: 69 357 km
Ujeté kilometry: 68,8 km

Petr5potštejn (0) napsal 14.11.2023 v 14:46

Radek2107 (53) napsal 10.11.2023 v 13:33

I když to nevypadá, tak kolem Boule se dají najít fajn silnice na odpolední projížďky.

elvis78 (133) napsal 10.11.2023 v 07:06

moje nejposlednější vyjížďka byla 23.12 rok už nevim. A na Ještěd, od lanovky nahoru byl sníh, pirelky si s ním nevěděly rady ale zvladli jsme to

1 reakce

ndravec
ndravec 10.11.2023 v 08:32

Takto bych už nejel, zvlášť na sever a tam kde je už sníh. To když už tak do nížiny. Akdby bylo nastříbřeno tak to taky už vůbec.

• Nepředpokládaný poslední výlet

To si jedu takhle odpoledne v pátek ke kamarádovi, že se na chvíli stavím a dostanu otázku "nepojedem někam na kole ?" Říkám: " no, mě se moc nechce, ale potřeboval bych spíš provětrat Fazera. Od 27.03.24 co dostal do se

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 28.04.2024
  • Konečné zúčtování roku 2023

Datum poslední vyjížďky 2022: 30.10.2022 Datum první cesty 2023: 28.04.2023 Kam: Podhájska, Slovensko Datum poslední cesty: 09.11.2023 Kam: okolo komína - hrad Kost Počet uskutečněných vyjížděk: 23x, z to

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.11.2023
    Uskutečněno: 13.11.2023
  • Jako fakt ještě jo ? Výlet polabím

Nová motorka stále stojí v garáži a čeká na svoji přležitost příští rok a to z bezpečnostních důvodů, i když letos už venku taky byla. Dnes jsem ještě vytáhl starou mašinu. Už minule jsem si říkal naposledy, ale díky slu

Vloženo: 04.11.2023
    Uskutečněno: 04.11.2023