Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 12.6.2021

Vloženo: 10.11.2023, Uskutečněno: 29.09.2023, Stav tachometru: 68884 km, Zhlédnuto: 115x

Tak tu máme druhý den výpravy. Vstávám brzy, i když musím později, protože snídaně je až od 7.30 h, ale já jsem vzhůru už v 6.15 h. Jsem zvyklej z práce. Chtěl bych vyjet co nejdřív. Na druhou stranu by bylo dobré zase počkat až se udělá venku trochu tepleji. Přeci jen už je konec září. Hotel byl suprovej. Na snídani se moc nezdržuju a beru ráno čáru. Mám před sebou dlouhou cestu, ale delší něž jsem si myslel. Cílem byla Slezská harta kam jsem dorazil dopoledne okolo 10 h. Chvíli jsem pochodil, počuměl, pofotil a říkám si, no na to jet domů je moc brzy. Beru směr další nedalekou vodní nádrž Kužberk.Nakonec cestu natahuji až na pomezí Slovenska. Kámoš z Brna mi furt básnil o horském hotelu Kohútka. Tak že se tam jedu podívat ať vím kam ten vořech jezdí. Je to nějakých 120 km. To dojedu a cestou zpátky to vezmu přes Slavičín kde v nedaleké vesnici mám příbuzenstvo u kterých jsem zase dobré 3 roky nebyl. Tam bych přespal. Na Kohútku jsem dorazil, dal borůvkové knedlíky, pochodil, počuměl a v 15 h odjížděl směr Slavičín. Na kousku Slovenska co jsem projížděl jedna velká tragédie. Silnice totálně vyjeté, na místních domcích je vidět podle mě prostě bída. Na návrat domů už bylo pozdě, ale na další den hlásili déšť a v tom se mi 350 km jet nechtělo. Nic, říkám si, dnes je hezky, musím to natáhnout až domů. V 17 hodin jsem 3 km od příbuzných u Slavičína. Už jsem se ale u nich nestavoval, taky o mě nevěděli, že přijedu a kdyby, bylo by to nadlouho a asi bych neodjel. Tak že bych musel jet druhý den 350 km dom v dešti. Byla by to taková přepadovka a to jsem nechtěl. Letěl jsem tedy přímo dom. Dobře jsem udělal, protože následující den bylo opravdu ošklivo a deštivo. Já dojel sice pozdě a zase za tmy, ale v suchu a teplu. Výlet to byl krásný, počasí přálo. Jen jsem myslel, že bude delší. Těšil jsem se na volné 4 dny a nakonec z toho byla jen půlka. Ale i tak super.

Konečné kilometry: 68 884 km
Ujeté kilometry: 638,8 km

elvis78 (133) napsal 16.11.2023 v 08:56

pjonkne Tohle si musim dát za den

• Nepředpokládaný poslední výlet

To si jedu takhle odpoledne v pátek ke kamarádovi, že se na chvíli stavím a dostanu otázku "nepojedem někam na kole ?" Říkám: " no, mě se moc nechce, ale potřeboval bych spíš provětrat Fazera. Od 27.03.24 co dostal do se

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 28.04.2024
  • Konečné zúčtování roku 2023

Datum poslední vyjížďky 2022: 30.10.2022 Datum první cesty 2023: 28.04.2023 Kam: Podhájska, Slovensko Datum poslední cesty: 09.11.2023 Kam: okolo komína - hrad Kost Počet uskutečněných vyjížděk: 23x, z to

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.11.2023
    Uskutečněno: 13.11.2023
  • Narozeninový dárek - neskutečné

Dnes jsem byl opět v práci a koukal odpoledne z okna, vystrkoval ven ruku a říkal si, dnes by to šlo. Sluníčko svítilo, bylo vcelku teplo, vítr nefoukal. Chtělo se mi, pak jsem to na chvíli zavrhl, že je přece jenom už z

Vloženo: 09.11.2023
    Uskutečněno: 09.11.2023