Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 12.6.2021

Vloženo: 28.10.2023, Uskutečněno: 11.08.2023, Stav tachometru: 65467 km, Zhlédnuto: 82x

Ráno připlouváme do Livorna trochu déle než jsem měli. Když vyjíždíme z lodi je tétměř po půl desáté. No jak jsem již psal v minulém vstupu, bylo to hustý. Prdel jsem měl staženou kde sebou prásknu k zemi. Fakt jsem nevěděl jestli na neutrál, jedničku, přidávat nebo co ?! Naštěstí všechno dobře dopadlo a jsme z lodi venku. Dnes je to jen rychlý přesun na další místo naší cesty, na Riva del Garda přes nudnou Pádskou nížinu. Čeká nás vcelku 370 km. Po 210 km ačkoli jsme se dmluvili že po každých 100 km, poprvé zastavujeme a dáváme oběd v docela slušném komplexu restauace někde u dálnice. Vypadalo to něco jako obchodní centrum, ale všude pulty s jídlem, kafem, saláty a všeho dalšího. Obsluha rychlá, ceny OK. Káva samozřejmě též musela být. Pak už jedeme dalších zbývajících 164 km až na Gardu. Jelikož jedeme zadem než obvykle, u nedaleké pumpy ke které jedeme asi 5 km hustou zácpou na místní komunikaci, kterou bereme jak se dá středem a tak co nejrychleji, se ještě rozmýšlíme, jestli nevzít nedaleké ubytování v místním penzionu nabízeného bookingem. Hodně se rozmýšlíme jestli spát v posteli se snídaní nebo na Gradě v kepmu ve stanu. Jenže tradice je tradice, a tak jedeme do kempu. Měli jsme štěstí, protože v kempu kam jezdíme nacházíme pro naše stany, posleední dvě volná místa. Postavíme stan a jdeme do naší oblíbené restaurace na večeři. Když procházíme okolo recepce, visí zde již cedule, že kemp je plný. Uff, to jsme měli štěstí, o chvilku. Další kemp vedle to samé. No, těžko by se shánělo.

Konečné kilometry: 65 467 km
Ujeté kilometry: 389,1 km
Kumulativní kilometry této cesty: 3 933,9 km

• Nepředpokládaný poslední výlet

To si jedu takhle odpoledne v pátek ke kamarádovi, že se na chvíli stavím a dostanu otázku "nepojedem někam na kole ?" Říkám: " no, mě se moc nechce, ale potřeboval bych spíš provětrat Fazera. Od 27.03.24 co dostal do se

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 28.04.2024
  • Konečné zúčtování roku 2023

Datum poslední vyjížďky 2022: 30.10.2022 Datum první cesty 2023: 28.04.2023 Kam: Podhájska, Slovensko Datum poslední cesty: 09.11.2023 Kam: okolo komína - hrad Kost Počet uskutečněných vyjížděk: 23x, z to

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.11.2023
    Uskutečněno: 13.11.2023
  • Narozeninový dárek - neskutečné

Dnes jsem byl opět v práci a koukal odpoledne z okna, vystrkoval ven ruku a říkal si, dnes by to šlo. Sluníčko svítilo, bylo vcelku teplo, vítr nefoukal. Chtělo se mi, pak jsem to na chvíli zavrhl, že je přece jenom už z

Vloženo: 09.11.2023
    Uskutečněno: 09.11.2023