Yamaha FZ6 Fazer S2 (2007)

Vlastník ndravec
Vloženo 17.9.2020
Aktualizováno 12.6.2021

Vloženo: 13.10.2021, Uskutečněno: 08.08.2021, Stav tachometru: 44513 km, Zhlédnuto: 10x

Počasí opět na dvě věci už jen při pohledu z okna. Nic dobrého nás dnes zase nečeká. V klidu vydatně posnídáme a jsme za jedno, že cesta domů je nevyhnutelná a konečná pro letošní výlet do Alp. Výhled počasí na draka a já musím svoji dovolenou rozdělit ještě mezi rodinu. A Pavel bude ještě týden brázdit silnice beze mě. Vyjeli jsme zase na pohodu směrem na Spittal an der Drau. Ani jeden z nás neví kudy jel ten druhý, protože jsme měli jet po stejné silnici, jeden jsme čekali na druhého a přes to jsme byli každý úplně někde jinde. Pavel samozřejmě daleko přede mnou ač vyjížděl později měl jet za mnou. Šťastně jsem se setkali až ve Spittalu. Cestou do Spittalu opět začalo pršet, a tak nepromoky byly nevyhnutelný. Krátká zastávka u pumpy ve Spittalu, rozloučení se a každý svým směrem už sám, resp. nejktaší cestou domů. Já směrem na Salzburg a Dolní Dvořiště směrem do Mladé Boleslavi a Pavel směrem na Graz a Wien do Brna. Měl jsem v plánu objet taurenské tunely, ale začalo tak strašně pršet, že jsem byl rád, když jsem do nich za 13,50 € vlítnul a byl v suchu, i když rukavice jsem měl už promáčené. Po vyjetí z dvou celkem 13,5 km dlouhých tunelů už bylo zase sucho až na naši Šumavu. Tak že chvíli mé kožené rukavice studily něž proudem protivzduchu při jízdě opět samy uschly. Je potřeba to ještě vychytat. Dnes to byl jeden zátah bez nějakého zastavování a večer doma. Alpy jsou krásné, ale díky letošnímu počasí byl tento výlet tak trochu tímhle zkažený. I když s kamrádem Pavlem to i tak stálo za to, ale užili bychom si to mnohem víc, projeli víc míst a pobyli zde déle kdyby bylo alespoň sucho bez deště. Nicméně už nyní plánujeme výlet na příští sezónu a všichni se těšíme. Snad tentokrát za lepšího počasí ?!
Konečné km: 44 513 km
Ujetá vzdálenost: 650 km rovných
------------------------------------------
Celkem ujeto: 2 197 km
Celkové náklady za benzín: 2 748 Kč. / 76,20 l.
Náklady za ubytování: 4 336 Kč.
Celkové náklady za jídlo: 2 902 Kč.
Celkové ostatní náklady: 1270 Kč.
Celkem: 11 256 Kč.

• Konečné zúčtování roku 2023

Datum poslední vyjížďky 2022: 30.10.2022 Datum první cesty 2023: 28.04.2023 Kam: Podhájska, Slovensko Datum poslední cesty: 09.11.2023 Kam: okolo komína - hrad Kost Počet uskutečněných vyjížděk: 23x, z to

Typ: Reportáž
    Vloženo: 14.11.2023
    Uskutečněno: 13.11.2023
  • Narozeninový dárek - neskutečné

Dnes jsem byl opět v práci a koukal odpoledne z okna, vystrkoval ven ruku a říkal si, dnes by to šlo. Sluníčko svítilo, bylo vcelku teplo, vítr nefoukal. Chtělo se mi, pak jsem to na chvíli zavrhl, že je přece jenom už z

Vloženo: 09.11.2023
    Uskutečněno: 09.11.2023
  • Jako fakt ještě jo ? Výlet polabím

Nová motorka stále stojí v garáži a čeká na svoji přležitost příští rok a to z bezpečnostních důvodů, i když letos už venku taky byla. Dnes jsem ještě vytáhl starou mašinu. Už minule jsem si říkal naposledy, ale díky slu

Vloženo: 04.11.2023
    Uskutečněno: 04.11.2023