Honda VFR 1200X Crosstourer (2013)

Vlastník Milgozo
Vloženo 30.8.2020
Aktualizováno 30.8.2020

Dostatek výkonu za každé situace ;)

První dojmy - Přesedlal jsem z Transalpa, takže první dojmy byly hodně emotivní. Na nedostatek výkonu si myslím nemůže nikdo stěžovat, je ho na rozdávání. Véčkovej čtyřvál prostě jede jako tank.

CT jsem si vybral po dlouhém vybírání, kdy byly v hledáčku ještě GS a velká Tenerka. Chtěl jsem motorku na které se dá objet svět. Ve dvou. No po zralých úvahách padlo rozhodnutí právě pro CT. Přišlo mě v poměru cena/užitná hodnota jako jasný vítěz. Od tenerky jsem nakonec po zkušební jízdě hodně rychle upustil a předražený GS jsem nakonec zavrhl taky. K dnešnímu dni mám motorku třetím rokem a můžu říct, že výběru nelituji. Chvilku jsem si na ni zvykal ale je to Honda, ta je pro jízdu jednoduše stvořená :) Jezdit mě na ní pořád baví a bavit určitě dlouho bude.

čmoudak
čmoudak napsal 06.09.20 v 11:18 9b.

Také jsem ho dva roky jezdil. Nakonec jsem ho prodal, vadil mi hodně uskákaný podvozek jinak krásný stroj.

zdenda2
zdenda2 napsal 01.09.20 v 21:07 10b.

Nádherná mašina...ať slouží

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.09.20 v 01:27 10b.

Valkyria1520
Valkyria1520 napsal 31.08.20 v 09:41 10b.

Nech slúži. Dobrá voľba. Taktiež som sa pred CT previezol aj na XT1200. CT dostal prednosť. Na prvý krát mi tiež CT nepadol úplne do ruky, ale teraz neľutujem.

Kachna80
Kachna80 napsal 30.08.20 v 23:47 10b.

Krásnej stroj , jsem zrovna také na rozcestí CT x STenere. Mohl by ses ješte trošku rozepsat o rozdílech? Moc díky