Honda Vision 110 (2016)

Vlastník KrtekBazi
Vloženo 19.8.2020
Aktualizováno 19.8.2020

Lehoučká,krásná ,živá prostě ideal do města nebo na dojíždění do práce.Spotřeba legrační a dokáže upalovat vice než 90 km za hodinu.

Motorka koupena od Super lidí

První dojmy - První dojmy jsou takové ,že ač vlastním dvě poměrně silné a rychlé motorky,tak tento skutr mě naprosto dostal a mužu řici,že mě opravdu baví.Možná víc než normální motorka.Tohle jsem nyslel že nikdy neřeknu.-)

Skutr je opravdu hodně lehoučky cca 102 kg.Chtěli jsme lehký skutr na velkých kolech a nechteli jsme čínu.Takže volba byla Aprilia,Peugeot nebo Honda.Nakonec padla volba na Hondu Vision 110.Koupeno od super lidi ,skvělá komunikace ,vše probehlo perfetně.Koupena v roce 2016 na Jarově v Praze.Za 3 dny najeto 210 km,dnes uz se mi zdálo že je ručička na palivoměru na rezervě tak jsem zajel natankovat a vzal jsem do plna za 121 kč.-) Spotřeba 2,13 l a to jme jeli asi 120 km ve dvou.Optimalni rychlost je cca 80 km za hodinu ale jede i 95 ale to už neni ono.Takže velká spokojenost a dokonce mám takovou myšlenku,že bych si pro sebe koupil ještě velký skutr.-)

Myschan
Myschan napsal 03.09.20 v 09:15 10b.

Výborná volba. Kdo nemá skútr, neví o co přichází

guzzi.fox
guzzi.fox napsal 24.08.20 v 15:09 10b.

Když skůtr tak určitě ne z Asie

elvis78
elvis78 napsal 23.08.20 v 09:31 10b.

no nejlepšího skútra jsem měl já, ne dělám si srandu. Nejlepší je Gilera GP800. Skútr je skvělá věc, někteří na něj koukají skrz prsty ale já jsem na něm lítal jako drak, stejně jak na motorce.Milane , měl bys to zkusit. Je to zábava.Myslím že basa piva se mi vešla pod nohy )) Neprodal bych kdyby stará neprudila.
Ať slouží

mr.Hony
mr.Hony napsal 21.08.20 v 23:23 10b.

Scooooter

Milanek13
Milanek13 napsal 19.08.20 v 22:07

Popadla tě skutromanie , jako dopravní prostředek asi fajn .