Aprilia RSV 1000 R (2004)

Vlastník vevixt
Vloženo 1.8.2020
Aktualizováno 1.8.2020

Musíš se k ní chovat jako ke sprostý kurvě aby začala fungovat

První dojmy - Můj první V2 takže ze začátku celkem trápení ale po roce soužití a jednom crashi už si spolu celkem rozumíme. Ráda dělá na vyjezdech černý čáry, jezdí po zadnim a celkově takovej bordel bajk.

Motorku bych doporučil pro - Nevim, je to spíš o tom kdo co chce ale nepřijde mi nějak zákeřná, díky antihopu se může podrazovat jak chce.

Doplňky na motorce - Rychloplyn Domino XM2, laminatovej nafuk od Sebimota, otevřený origo koncovky, páčky Pptuning, tlumič řízení Ohlins, kouřový kryty blinkrů, double bubble plexi, prepakovani vlastní výroby, odlehcenej zadní kotouč, rozeta 43Z, karbonovej kryt kolečka

Hledal jsem nejakyho litra a bylo mi celkem jedno co to bude, naskytla se možnost koupit tuhle RSV lehce lehnutou za pěkný peníze. V2 jsem vždycky chtěl zkusit tak jsem neváhal a jelo se pro ní. Začátky byli takový rozporuplný když jsem na ní drepnul ze Zx10r tak mi přišlo že to nejede ale postupem času jsme si k sobě nacházeli cestu. No a dneska už si celkem rozumíme. Z typickejch závad RSV jsem zatím neměl ani jednu.

Jirrri
Jirrri napsal 06.01.21 v 22:05 10b.

No vida

pkkaca
pkkaca napsal 03.08.20 v 00:27 10b.

VOSTREJ stroj