Honda VT 1100 Shadow custom (1996)

Vlastník žanek111
Vloženo 21.7.2020
Aktualizováno 21.7.2020

Původně byla v bílý perleti, tak jsem ji dal zelenej kabátek

Honda F6C Valkyrie : důvod neuveden

První dojmy - První dojmy byly fakt neuvěřitelný, docela drsnej stroj :-)

Motorku bych doporučil pro - Je dobrá pro někoho s "vyšší" váhovou kategorií :-) a s pocitem z pomalý jízdy.

Doplňky na motorce - Kufry jsou -podle toho co jsem našel na netu- origo Tourer, ale bůh suď

Když si na ni člověk zvykne tak je to docela sranda. Je spolehlivá- aspoň ta moje, chytá na brnk, trošku žere gumy, - není to taky žádná trasořitka , není to sprinter, ale jízda se dá vychutnat, mám ji cca. deset jařin a nebýt našich "qalitních " benzínů co mě sežraly karbece tak by byla úplně v poho. Na dlouhý cestování mě to moc nepřijde, ale na courání "kolem komína" je bezva , brzdy jsou obečně trošku slabší, spotřeba vychází -aspoň mě- kolem šesti, poruchy to moc nezná, za těch deset let se mě jednou rozsypal-loni- regulátor dobíjení a teď budu měnit kontakty na podávacím čerpadle. Samozřejmě se utřepávají vlákna v žárovkách, tím že mám turerový kufry tak místa na hegeš je habakuk , v levým kufru je baterka 44Ah z auta, tu tam dal už majitel přede mnou a nějak nebylo potřeba to měnit. Převážně si ji opravuju sám, akorát na štelování jsem ukecal kámpoše co to fakt umí , jednou ulítlo lanko od spojky a to je tak asi všechno co se rozklížilo. Dobrý bylo když jsem ji dovezl a na prvním STK-áčku se mě ptali kde jsou E-čka na světlech, blinkrech a výfukách Tak jsem se jich zeptal kde by se asi na motorce vyrobený v rove 96 v USA vzali E-čka a od tý doby je klid.

pkkaca
pkkaca napsal 31.07.20 v 00:03 10b.

Wostrej stroj

Čadil
Čadil napsal 21.07.20 v 06:13 10b.