Yamaha Majesty 180 (2006)

Vlastník Shrek_14
Vloženo 20.7.2020
Aktualizováno 20.7.2020

Nikdy jsem nechtěl skútr, tak proto ho teď mám

Babetta 210: Přeci jen trochu jiná liga...

První dojmy - Posez jako na WC Malá 12" kolečka jsou hrozný nezvyk Oproti Babettě to jede slušně Dost velký kufr

Motorku bych doporučil pro - Ideálka na cestu do práce a na kratší vyjížďky. 300 km bych na tom jet nechtěl, ale na cestu do práce či na nákup po ní sáhnu rád.

Vždycky jsem se skútrům bránil a nikdy to nebyl můj šálek kávy, ale když jsem se rozhodoval, co pořídit na ježdění do práce, chtěl jsem něco do 15 tisíc. Mezi favority byla Babetta, ale chci s tím jezdit i na podzim, kdy už je v 17 hodin tma a přeci jen "Bába" je na tom se světly dost bledě. Navíc nemá blinkry. Takže jsem začal pokukovat po nějakém skútru a do oka mi padla Majesty 180, kterou prodával chlápek 8km od našeho baráku. Motorka byla vytažena ze stodoly, 5 let propadlá STK, nějaké mouchy má, ale za tu cenu jsem je neřešil. Koupil jsem novou baterku, udělal STK, jako zaměstnanec pneuservisu si v brzké době pořídim nějaké zajímavé pneu za ještě zajímavější peníz no a můžu jezdit.
Zatím jsem odhalil víčko nádrže, které nelze zamknout, nefunkční palivoměr (elektrika funguje, nefunkční plovák), občas se sekne startér, stačilo poklepat a vrčí.
Zatím mám s Majdou ujeto cca 50 km a zatím na pohodu.

Investice do budoucna:
Alarm s dálkovým startem
Vyhřívané gripy
Přečalounění sedla

Tondast
Tondast napsal 20.07.20 v 21:34 10b.