KTM EXC 450 F (2020)

Vlastník fandic8
Vloženo 14.7.2020
Aktualizováno 10.11.2021

zatím zjištuji, najeto 4 Mth, jedn avýměna leje, sotva zajeté moto. První dojmy - lehká, svižná a docela pohodlná. Výkonu dostatečne :D

Motorka koupena od FIRMA:Kmoto (Vlašim) - naprosto skvělá spolupráce, kluci z Vlašimi maji i pujčovnu za ksvělé peníze takže mužete moto zkusit a vybrat co je pro vás nejlěpší

KTM EXC 350 F: nejezdím hard enduro ale spíš se kochám, jezdím na výlety - 450 mi přislo lepsi volba

První dojmy - Oproti předhcozí WR s ladeným svodem, výfukem a karburátorem má klidnější projev. POdvozek a váha - naprosto skvělé. jezdím opravdu hodně lehké endurko , spíš tak poznávám okolí než někde hecovat výjezdy a hard enduro

Motorku bych doporučil pro - všem co si chtěj trošku užít

Doplňky na motorce - nic extra, nějaká ta ochrana
Update listopad 2021:
Jelikož mám skvělou manželku tak jsem dostal k loňským Vánocům komplet vyfuk FMF včetně svodu. Idkyž výkon navíc nebyl třeba tak s restriktorem je to příjemnější , bez něj me to trhá ruce po 10 minutách :)) najeto mám za ty dvě sezóny 35 hodin tak nemám k servisu co dodat zatím :)

Každý tak nějak sní o nové motorce, mohl jsem si to splnit - po modré jsem chtěl zkusit oranžovou. S WRkem jsem nemel od samého začátku žádný problém, najel 10 tisic a mimo spotřebních věcí nikdy žádnej problém. Všechno bez otevření motoru, převodovky... uvidíme ted :)

sirr
sirr napsal 17.12.21 v 06:57 10b.

Motorka hezká za 9, pže modrá je lepší
+ 1bod čili plný počet za super repre a prezentaci Dakaru , AŤ SE KURVA DAŘÍ