KTM EXC 450 F (2018)

Vlastník trin
Vloženo 10.7.2018
Aktualizováno 3.4.2021

Bestie co mi zatím úspěšně tahá Moje ruce

Motorka koupena od Svitavy

KTM EXC 350 F: Výkon

První dojmy - Mám i KTM 350 EXC F a v porovnání s touto motorkou je zde podstatně více výkonu. Motorka působí oproti 350 větším dojmem.

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější jezdce kteří dokáží ukočírovat výkon kterým motorka disponuje, nebo jezdce kteří váží více jak 90 kg

Doplňky na motorce - Chrániče chladičů, blastry, kryt motoru, kryt bloku motoru z obou stran, chránič výfukového potrubí, kola talony, DiD zlatý řetěz, rozeta, antiskluzový potah sedadla

KTM 450 jsem si vybral především proto že mi u 350 chyběl výkon ve spodku a nebyl jsem schopen jezdit výjezdy na trojku. U 450 si s tím nemusíte lámat hlavu a to samé platí třeba při přeskakování klád nebo někde kde potřebujete rychlý náhly výkon ať už odspodu nebo v průběhu. Po první jízdě jsem se cítil tak trochu jako kdybych jel na dvoutaktu. Totálně vytahané ruce včetně únavy. 350 vás tak neunaví. Také je zde podstatně těžší udržet trakci protože Motorka má neustále po sebemenším zatažení plynu tendenci se ježit. Ale je to jenom o zvyku a věřím tomu že během měsíce se do toho dostanu. Rozhodně ve výjezdech kde mi u 350 chyběl vykon teď ten vykon nechybí.