Honda CRF1000L Africa Twin (2018)

Vlastník Jardo62
Vloženo 8.7.2020
Aktualizováno 19.7.2020

Určitě odpovídá své pověsti, ale to jsem na ni najel k posouzení málo km.

Honda VFR 1200X Crosstourer: Nakonec jsem koupil mladší s malým náběhem km, byla to druhá rovnocenná volba.

První dojmy - Je to ve své kategorii "Paní" motorka. Automat mám odzkoušen z Integry a byl jsem spokojen, takže i Afrika je s DCT. Mně to prostě vyhovuje. Silný úsporný motor. Posezení fajn, lepší než Integra, rovněž záda nebolí. V čem ovšem vyhrává Integra je ochrana před větrem, měl jsem velké plexi. I když na Africe taky velké, nedá se to srovnat. To mně trochu zklamalo.

Doplňky na motorce - Velké plexi, centrální stojan, USB zásuvky, rám

Je to ve své kategorii "Paní" motorka. Automat mám odzkoušen z Integry a byl jsem spokojen, takže i Afrika je s DCT. Mně to prostě vyhovuje. Silný úsporný motor. Posezení fajn, lepší než Integra, rovněž záda nebolí. V čem ovšem vyhrává Integra je ochrana před větrem, měl jsem velké plexi. I když na Africe taky velké, nedá se to srovnat. To mně trochu zklamalo. Zátah motoru super, při rázném otevření plynu skočí převody o dva stupně z 6ky na 4ku a to je jak z praku. Úložný prostor téměř žádný, takže hned objednaný kufry.

Jardo62 napsal 04.08.20 v 12:52

Lehký "tuning" hlavy, aby to trochu ladilo .

Jardo62 napsal 17.07.20 v 15:01

Tak nakonec Plexi Kappa (Givi) širší a vyšší, a je to o dost lepší. Jen ta výměna ?

nemecekj
nemecekj napsal 15.07.20 v 20:51 8b.

kufry plast či AL, rozmysli si !

Jardo62 napsal 12.07.20 v 09:07

Zdravím a děkuji za motochválu. . To plexi MRA vypadá dobře, předpokládám, že bude pasovat i na ročník 2018. Dotaz : má někdo zvednuté a posunuté řidítka? Na kolik to dovolí kabely?

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 10.07.20 v 14:20 10b.