Honda GL1500 GoldWing (2000)

Vlastník Vmax-Baf
Vloženo 22.6.2020
Aktualizováno 22.6.2020

Gauč na dvou kolech. Cestování bez dřiny, super kochačka. V garáži měla být už dávno.

Motorka koupena od FIRMA:KH MOTO (Kutná Hora) - Přístup na úrovni.

Honda GL1800 GoldWing: Patnáctka je prostě hezčí. Není to taková boubelka.

První dojmy - První kilometry? Respekt z velikosti a váhy, ale po chvilce si člověk zvykne. Posezení jako král na trůnu. Zátah na tu váhu slušný. Rádio, tempomat? Jak jsem bez toho mohl existovat. Kufry na čtrnáctidenní dovolenou dostačující.

Moto jsem koupil po prodeji Varadera 1000. Dovoz Belgie.72.tis. km luxusní stav. Trošku hodně mě nahlodal kamarád nebudu jmenovat, děkuji Cábiku :) Dálniční křižník! Určitě má motorka radši lepší povrch vozovky i když u nás se hůře hledá. Zadní vzduchové pérování s kombinací koženého křesla, máte pocit jako když sedíte v lese na mechu. Obtížnější manipulace na místě a v menších rychlostech ale když se rozjedete jdou všechny negativa stranou. Neskutečné pohodlí, urazíme pár set kilometrů a bez únavy se jdeme kvalitně vykropit. Na dvacetiletém stroji je znát kvalitní zpracování. Motor jde neskutečně hladce. Na pohodlnější jsem zatím nejel.

nekarlos
nekarlos napsal 26.08.20 v 18:58 10b.

Dolin
Dolin napsal 23.06.20 v 09:10 10b.

Krásná strojovna,...

Varo
Varo napsal 23.06.20 v 09:05 10b.

Asi to je EVOLUCE přesedlat z Varadera na Goldwing.
S GL1500 se budeš mazlit, ale s GL1800 se ještě navíc vyblbneš!

Varaník
Varaník napsal 23.06.20 v 06:39 10b.

Krásnej - já si ho taky někdy přikoupím. Ale HD musí zůstat doma! - ty dva hrnce jsou návykový... Už mně to ke (GL)auči směřuje víc a víc Fakt pěknej. A 18ky se mi taky tolik nelíběj. 15ka je top.

vajdi217
vajdi217 napsal 22.06.20 v 22:34 10b.

Moc pěkná, všechno co píšeš podepisuju. Taky jsem zvažoval za co vyměním bejvalku. Nakonec jsem naznal, že by mi to bublání dvou hrnců mezi nohama chybělo. takže ...
Přeju pohodu na cestách