Honda XL 700V Transalp (2008)

Vlastník kralda75
Vloženo 6.6.2020
Aktualizováno 6.6.2020

Dělá co se po ní chce a neremcá u toho

První dojmy - První jízda po koupi domů měřila cca 30 km. Hned jsme si rozuměli. Poslušná, pohodová motorka, prostě Honda. Jediné co mi trochu vadí je protivný drčivý zvuk, zřejmě Nějaký eco krám,který pořeším jakmile budu dělat ventilové vůle.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro klidnější bajkery, kteří už nepotřebují závodit . Pro ty kteří chtěji v pohodě cestovat.

Doplňky na motorce - Vyhřívané hefty, padáky, prodloužení předního blatníku, turistické plexi, lešení na navi, Snímač zařazené rychlosti, přídavné světla, držáky bočních kufrů. rozšíření a zvýšení bočního stojanu, zásuvka 12V, kratší kost přepákování, vyší zátky předních tlumičů

Vybral jsem si tuto motorku, protože se mi líbí. Ne každému padne do oka kvůli přednímu světlu. Mě nevadí.
Najeli jsme spolu už cca 1000 km. Jízda je klidná, předvídatelná a do zatáček nemusíte moc přemýšlet jaký kvalt tam máte na rozdíl od jednoválce. Jízda se spolujezdcem je taky na pohodu i když je to poznat. Přední tlumiče se na můj vkus hodně propadají, ale nic neřešitelného. Co se týče úložného prostoru pod sedlem, byl jsem překvapený kolik se tam toho vejde. Alpik byl vybavený při koupi třemi plastovými kufry.
Spotřeba mi vychází cca 5l/100km, za mě dobrý.
Co se týče poruch jsem zatím nic neřešil, krom přepákování které cvakalo. Chtěl jsem Alpika malinko zvednout, takže jsem si udělal kratší kost a vyřešil tím i cvakání v přepákování. Nová ložiska.
Na Alpikovi hodlám cestovat především po zpevněných cestách, ale ani polní cesty, louky a lehčího terénu se nelekne.

VEPŘ.
VEPŘ. napsal 29.06.20 v 20:34 10b.

Krasavice ať dělá radost

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 09.06.20 v 13:21 10b.

jirkouš
jirkouš napsal 08.06.20 v 21:00

jirkouš
jirkouš napsal 08.06.20 v 20:58

Pekne moto ?

aldahonda
aldahonda napsal 08.06.20 v 15:23

Hezký kousek, taky jsi se na něm dost vyřádil jako já. Přeju ať dobře slouží.