Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník jsss726
Vloženo 30.5.2020
Aktualizováno 30.5.2020

Po pár letech s Burgmanem jsem dostal svolení si koupit za neodolatelné peníze konečně motorku.

Motorka koupena od Soukromý majitel

První dojmy - Od kamaráda zakoupený univerzální stroj v perfektním stavu s 12500km. Co víc si přát? Nu rychle zapomenout na zlozvyky ze skútru a naučit se předvídat. U skútru lze mnohem více chyb vyřešit bez karambolu.

Motorku bych doporučil pro - Zatím nemohu sám hodnotit. Ale dle ostatních tisíců recenzí pro každého méně majetného, kdo chce se učit, cestovat i mimo silnici a enduro je mimo jeho schopnosti a touhy

Doplňky na motorce - Padáky, kufr, usb, držák navigace

První vlastní "motocykl" a také první dva pády. Pravda v cca 30-40km, ale následky stejně bolely. Vypadá jinak, chová se jinak a bez ABS odpustí méně než Burgman. Nu co... Celý život se člověk učí. A tak já se začal učit jak jezdit na jednoduché motorce. Baví mě víc než Burgman, nabízí více dobrodružství než Burgman, jen to chce se přeprogramovat. Zatím mě prvních 3000km baví víc a víc. A taky mě poučila, že větší a silnější ještě není pro mě.

dundee5
dundee5 napsal 05.06.20 v 16:33 10b.

Oj, tak opatrně. Já smrka na silnici naštěstí ještě nepoložil. Dvakrát jsem kdysi položil SVčko, ale to bylo ve fakt malé rychlosti (10km/h).

Goodji
Goodji napsal 04.06.20 v 01:03 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 31.05.20 v 01:15 10b.