Honda CBX 750 (1989)

Vlastník profesor60
Vloženo 25.5.2020
Aktualizováno 25.5.2020

Na stará kolena (po 50) jsem si udělal radost a veteránovi koupil veterána. Vše kromě zadních blinkrů je původní.

První dojmy - Do ruky padla téměř ihned, i když jsem měl dost let pauzu v ježdění. Zpočátku jsme se trochu přetahovali v zatáčkách, ale už je to OK. Na pohodové kochání krajinou stačí, na předjetí pomalejších plechovkářů také, takže spokojenost. Je to můj mazlík.

Motorku bych doporučil pro - Cestovní motorka, pohodlná, vhodná pro pohodovou jízdu. Rozhodně bych se s ní nevydal na okruh.

Doplňky na motorce - S nosičem koupeno, ale originál kufry nemám, pouze kufr vzadu.

Náhodná koupě staršího modelu.
Ovladatelná, celkem jednoduchá motorka.
Jak říkají kamarádi: poslední poctivá japonská železná motorka.
Nejlépe jede po dobrých silnicích, některé okresky připomínající tankodrom moc nejsou pochuti.
Spotřeba podle stylu jízdy, ovšem čtyřválec se 75 tisíci kilometry si něco vezme.
Co se týká servisu, za celou dobu pouze pravidelné výměny oleje a kapalin, vyměněna řetězová sestava, nyní po zimní garáži odešlo startovací relé - výměna.

kawajawa
kawajawa napsal 29.05.20 v 09:54 10b.

Beny73
Beny73 napsal 26.05.20 v 07:46 10b.

Krásná klasika ať dlouho vydrží Myslel jsem, že poslední poctivou japonskou železnou motorku mám já

p.epanica
p.epanica napsal 26.05.20 v 00:16 10b.

...

Pupi04
Pupi04 napsal 25.05.20 v 21:05 10b.

Hezký stroj , ať slouží jen pro potěšení a kolama dolu

Čadil
Čadil napsal 25.05.20 v 18:57 10b.

klasika,gratulace