Honda S-Wing 125 (2007)

Vlastník elfinger
Vloženo 23.5.2020
Aktualizováno 23.5.2020

Naprosto dostačující pro klidnou a pohodlnou jízdu.

Motorka koupena od FIRMA:JS Moto (Chabařovice)

První dojmy - Stroj jsem zakoupil v květnu 2019 v JS Moto v Chabařovicích se přepravil se na něm podél Labe, směr Praha a dále směr Slapy. Můj první dojem z jízdy lze vystihnout jedním slovem, a to super. Jízda klidná, akcelerace dle potřeby dostačující. .

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, kterým stačí se v klidu projet a nepožadují zrovna jízdu nad 110 km/hod.

Doplňky na motorce - Zadní originál Honda kufr.

Ideální pro město, ale nezklame i mimo něj. S motorkou jsem se dostal i na dálnici, a přesto, že se jedná o skútr 125, jel velice svižně. Jízda je plynulá i v menším táhlém kopci, kde si stroj drží stále stejnou rychlost. Mile mne překvapila účinnost brzd, kdy jsem byl v jedné situaci nucen rychle reagovat. Skútr se velice dobře ovládá. Na nerovné silnici je jízda méně příjemná, neboť s každým poskočením mne to posune na sedadle kupředu, ale to je otázka stylu jízdy. Závěrem lze říci, že jízda na tomto stroji je super a lze jet i delší vzdálenosti. Určitě bych se nebál jet například z Aše do Brna. .

elfinger
elfinger napsal 06.05.21 v 19:23

Feedback po 2 letech: Najel jsem cca 4600 km. Doplnil jsem vyhřívané hefty a řeším upevnění držáku na mobil (navigaci). Stav skútru je velmi dobrý, spotřeba benzínu i oleje je vzhledem ke stáří a počtu najetých km myslím stále v normě. Celkově lze říci, že po dvou letech jsem stále spokojen a mohu jen doporučit.

Ještěrkaa
Ještěrkaa napsal 23.05.20 v 21:51 10b.