Honda S-Wing 125 (2007)

Vlastník berry78
Vloženo 5.10.2017
Aktualizováno 23.4.2019

Nejdřív se mi S-wing strašně nelíbyl , po čase jsem mu ale přišel na chuť a nakonec sem si jednoho s ABS vybral a přivezl.

Yamaha NMAX: Na fotkách byla hezčí než nakonec v reálu,
Honda Forza 125: Dokonalý stroj, ale kilo za ojetý scooter se mi dávat nechtělo.

První dojmy - Perfektní odpich , pohodlné sedlo , super brzdy a neskutečný prostor pod sedlem .

Motorku bych doporučil pro - Pro ty co chtějí pěkný a kvalitní skútr co je málo k vidění ;-)

Doplňky na motorce - Namontoval jsem vyhřívané hefty Oxford, zásuvku USB 3A vyvedenou na řídítka, pouzdro na navigaci SW-Motech Navi-case, YSS tlumiče , Led parkovačky, LED světlo do prostoru pod sedlo , voltmetr a 2xUSB na nabíjení pod sedlem , konektor na dobíjení baterky v zimě bez demontáže, slidery a vodítka Dr. Pulley, nový řemen vyztužený Aramidem , iridiová svíčka ,kufr Kappa 35l , alarm xenon v dálkovém světle .

Měl jsem ze srandy Leada 100 a jezdil v pohodě ale TOP speed 80 byla dost limitující ... tak jsem pokukoval po něčem cestovnějším a pohodlnějším . Koupil jsem celkem levně tohodle S-Winga s tím že na něm bylo dost práce ... Musel jsem zrepasovat tlumiče, protože tekly , vyměnit přední kotouč , zbavit se koroze na některých exponovaných místech. Výfuk jsem také odrezil a přelakoval barvou do 800 st. C a svod omotal termopáskou, přelakoval a dal nové těsnění . Zkontroloval jsem ventilové vůle , vyměnil svíčku a vzduchový filtr olej , antifreeze, brzdovku , olej v převodovce.

Edit : PO cca roce a půl a 2000km jsem skútr prodal. Byl jsem s ním naprosto spokojený, byl mnohem praktičtější než motorka a obsah 125ccm i v takovém to maxi skútru stačil. Absolvoval jsem s ním výlet na Slovensko s mnohem silnějšími stroji a nikdo si nestěžoval že bych je brzdil . Strašně rád jsem si to vyzkoušel ale nějak to prostě nebylo úplně ono a jsem limitovaný místem v garáži, takže jsme se museli rozloučit.

matti
matti napsal 27.03.18 v 13:36 8b.

S-Winga jsem taky chtěl.Super!

Sharanista
Sharanista napsal 12.10.17 v 14:35 9b.

jo jo, jde vidět že do toho jdeš s nadšením. Věřím že tě při pravidelné údržbě a péči, kterou jsi mu hned od začátku dal S-Wing nezklame. Mám jej přes rok, najeto něco přes 4000 km a zatím jsem velmi spokojený. Mám tu samou barvu jako ty.