journeyman_brezen

Jawa 250/590 (1966)

Vlastník EVIL1488
Vloženo 22.5.2020
Aktualizováno 24.5.2020

Česká klasika na dvou kolech, která jede, svítí, troubí,moc nebrzdí,ale je radost se na ní jen dívat

První dojmy - Sportka je skvělá, líbí se mi její tvary,jednoduchost,lehkost,bar vy, prostě kompletně celý tento stroj, který brázdil nejednu naši cestu a jistě dělal radost někomu přede mnou

Motorku bych doporučil pro - Všem co mají rádi kousek krásné české historie

No jen krátce napíšu, že motorku jsem teprve dovezl,je to kompletní renovace Jawa 250 Sport typ 590/001 vývoz USA,co je jiné oproti klasické sportce je,ze je vyssi a delší,jine svetlo-parabola a vyšší výkon, koupeno ani ne tak náhodně,ale kamaraduv otec, který udrzuje skvele vztahy s panem,od ktereho sam koupil několik krásných strojů mi pomohl uskutecnit tento kup,ja vzdy chtel mit alespon nějakou hezkou kyvacku nebo sportku...Zkratka zadařilo se a jeden tento kousek se namanul,tak velice nebylo o čem,sedlo se a jelo... Motorka je nyni v zabehu,takze k ni nenapisu velice nic,je slozena pred tremi lety a celou dobu stala v pánově osobni sbirce,takze motor ma nabehano 3km...Fotky a dalsi postrehy dodam později, jelikož se nyni slozila teprve z voziku.

cmiral
cmiral napsal 28.05.20 v 10:03 10b.

Pěkná renovace jakých se moc nevidí ,
doufám, že ji někdy uvidíme na Jawasrazu ve Strání

ThomsonMotorson
ThomsonMotorson napsal 23.05.20 v 21:31 10b.

Krasavice
Vítej mezi nás Jawáky

BigAl74
BigAl74 napsal 23.05.20 v 18:56 10b.

Krásná Sportka

Čadil
Čadil napsal 23.05.20 v 07:33 10b.

biosák
biosák napsal 22.05.20 v 21:04 10b.