Suzuki GS 500E (2001)

Vlastník Bike.Boy
Vloženo 3.1.2007
Aktualizováno 2.12.2008

Puvodem je z Nemecka od starsiho pana,pak chvili byla v Brne a ted se mnou.Jako prvni motorka se mi zda docela vhodna,skvele se s ni jezdi,je lehka,dobre se s ni proplejta mezi autama.

Zkušenosti: Tak mame za sebou teplou sezonu akorat me vytaci ze ridicak sem dostal zacatkem zari..no stihl jsem s ni najet necele 3tisice a bylo to s ni fajn,uz se tesim na nadchazejici sezonu...Na jare koupim dozadu sirsi gumu az budu menit a pak jezdit a jezdit!Nechcete nekdo nekdy vyjet?Napiste a urcite se domluvime

Cesty: Zatim nic,nejak nevychazi cas a nebo pocasi,spis az pristi rok..jen cesty krajem nekrajem...

Cestopis: prvi moje cesta s ridicakem byla kruta..uz se stmyvalo ale ja sem proste musel jet,to sou ty chute po jezdeni!!!Uzil jsem si to moc!

Další info: Padaky,zavazicka tot vse...nic neplanuju...takhle se mi libi..mozna zrcatka,ale nekdy casem.

Uz je pryc...Od 29.8.

Bike.Boy
Bike.Boy napsal 20.02.12 v 14:40

dík, akorát už ho pár let nemám...

smazany43532
smazany43532 napsal 27.04.07 v 13:08

Ahoj..moc pěkná motorka. Taky o ní sním. Chtělů jsme se zeptat kolik měříš. Já jen 175. Abych na ni dosáh. měj se

smazany38657
smazany38657 napsal 27.02.07 v 20:32

Moc hezký GSo čekání na papíry jsou fakt muka,..... [] ale jezdíš přeci na mašině a ne na papírech ...tak hlavně opatrně a snad někdy na srazu............

Bike.Boy
Bike.Boy napsal 10.01.07 v 17:51

Diky lidi...No,posloucha neposloucha...jezdil jsem na ni 2x takze neposloucha ale na to si clovek zvykne s szije...Hele,piste...az se dockam papiru,tak muzem nekdy nekam vyrazit...Jsem rad za kladny komentare diky!!!

smazany21020
smazany21020 napsal 08.01.07 v 10:41