Suzuki DL 650 V-Strom (2012)

Vlastník Motorkar467
Vloženo 17.5.2020
Aktualizováno 3.1.2021

Po prvni sezone jsem vedel ze u tohohle chvilku zustanu.

První dojmy - Uz jsme spolu najeli par km a tak muzu prohlasit ze jsem naprosto spokojen. Vykonove dostacuje spis pro pro klidnou jizdu. Posed pohodlny. A krasne se vodi do zatacek. Vim ze u stromku chvili zustanu.

Doplňky na motorce - Jako povinost mi prijde bitelny kryt podvozku(ne ten origo plastovy),padaci ram. Dale jsem moto vybavil usb zasuvka,krytem rukojeti,krytem chladice,cestovni plexi,zatim plastove kufry,enduro stupacky, tankvak.

Na mororce jsem již třetí majitel. Oba kluky přede mnou bych rád pochvalil jak se o motorku starali. Prvni majitel si vedl moto deník zde na motorkařích. Takže historie jasná a stav při najetych 50000 tkm suprovy.
Po prvni sezone jsem naprosto nadseny. Vykonove je spis klidnejsi a klidne bych snesl pri vyjezdu ze zatacek vic koni. I tak se da s motorkou jet svizne. Na delsi cesty je motor klidny nijak agresivni a prijemne jde po plynu. Co si nemuzu vynachvalit je podvozek. Pocit jistoty a toho jak se motorka vodi mi naprosto sedi. Dovoluje mi to si s motorkou hrat a uplne se straci jeji lehce vyssi hmotnost. V terenu uz je ale vaha citi a musi si jezdec davat pozor. Ovsem pomalu a s rozvahou si dokazu predstavit ze se da pri dobrem obuti projet skoro vsechno. Pokud nekdo zavita do terenu chce to poridit poradny a bitelny kryt podvozku. Obcas to zavadi spodkem.
Motorka je podle me skvela na delsi cesty s obcasnym a lehkym offroadem. Uz se tesim na dalsi sezonu kdy spolecne zavitame do alp. Tesim se na vecery u stanu s ohnem...tohle je podle me to na co je motorka urcena a v cem skvele vynika.

Clint.
Clint. napsal 17.05.20 v 13:39 10b.

Krásný kousek a pokud o něj bylo takhle pěkně starano je to výhra, ať slouží a baví, je to neskutečný parťák, přeji pohodu do sedla