Yamaha NMAX 125 (2018)

Vlastník Ranger
Vloženo 10.4.2020
Aktualizováno 6.9.2020

Pekny lehky skutrik, ktery se velice prijemne ridi, pekne drzi stopu a dobre jede.

Honda PCX 125: slabsi a nelibila se tolik

První dojmy - Laska na prvni pohled. Byli jsme si ho s pritelkou pujcit a vyzkouset, ale pro zacatek jsme se shodli koupit jiny a levnejsi skutr, nicmene jsme po tomto stalr pokukovali a po dvou letech si tento sen splnili.

Motorku bych doporučil pro - Pro zacatecniky a lidi, kteri radi dojizdi do prace i na nakupy na male a usporne motorce, protoze kazda jizda na tomto odrazedle je uzasne zabavna a pritom rychla a usporna ;-)

Doplňky na motorce - Přítelkyně v 1.0

Je to krasny a lehky skutr. Dobre drzi stopu a pritom je i prijemne ovladatelny a hravy. Motor ma hezky zvuk a docela i jede na svuj objem a pritom zbytecne moc nezere. Bzdy s abs na prednim i zadnim kole jsou super pro kazdodennim provozuod jara az do podzimu. No a design je to hlavni, proc jsme o nem tak dlouho snili. Jde poznat, ze yamaha si s nim dala zalezet a vysledek je vynikajici.

3.9.2020 prodáno. Mrzí mě to, byl to nejlepší skůtr, jaký jsem kdy poznal.

Hunyady
Hunyady napsal 11.04.20 v 17:11 10b.

Hezký skútřík. Já mám PCX, připadá mi takový elegantnější, N-Max prý líp jede. Ale nezkoušel jsem. Tak ať Ti dělá skútr jen radost .