Zipp PRO 50 (2013)

Vlastník Macinka1
Vloženo 2.3.2020
Aktualizováno 16.2.2021

Krásná šelmička z číny, hezky přede jen je trošku líná Do začátku super, myslím.

První dojmy - Na poslední motorce jsem jezdila v roce 2009, byla to stará Yamaha DT60 (tuším), prostě taková ta parádní koza, se kterou se dá lítat po lesích a semtam i po cestách. Takže přes deset let jsem motorku neřídila, až teď jsem sedla na tuhle krásku, která mi hned padla do oka. Sice je to v podstatě papírový skůtr, ale vypadá jako krásná stopětadváca možná i dvěstěpadina (z dálky ovšem), když kouknu blíž je patrná čínská rychlovýroba, pár šroubků, který držely plasty, už chybí, ale s tím jsem počítala. Potřebuju se naučit zase jezdit a mám to v podstatě na dojíždění do práce, což je asi 15km.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že tahle mašinka je dobrá pro začátečnice, já ji vnímám fakt jako holčičí mašinku :-) možná je to tou barvou, kterou má ta moje. Ale každopádně je to fajn stroj(eček) na osvojení si umění jízdy na jednostopě.

obrovský plus pro tohoto Zippa je ten vzhled motorky no a v neposlední řadě jeho cena. Uvidím, jak se zajedu, jak mě to chytne. Když jo, tak kouknu po silnější a výkonnější mašině, ale na rozjezd mi tahle micka bohatě stačí Těším se, až ji pořádně provětrám venku
P.S.: Snad se tenhle kousek číňanům povedl protože sama si na tom opravím tak kulový

Rozhodnuto, nestačí takže papíry na Áčko a koupím opravdu motorku

Macinka1
Macinka1 napsal 07.04.20 v 08:22

Aktualizace
Jsem z ní nadšená, jede parádně, ale už teď mi začíná trošku vadit, že z ní nevytáhnu víc než 65km/h ? i když- možná dobře, zatím Řazení jsem přišla hned na chuť.. ještě se to naučit hezky plynule pouštět a bude to možná i znít dobře Jsem prostě začátečník samouk a je to vidět, ale zapálení a jezdecká vášeň mi nechybí, to už jsem si uvědomila při první vyjížďce... Přišla jsem si trošku jako blázen, když jsem při projíždění obcí hlasitě ječela joooo a smála se na plný kolo ... Já jeduuu, já řadím, já lítám, kur*a joooo!!! Musel na mě být srandovní pohled, snad to nešlo slyšet
Jinak už jsem měla i jednu vyjížďku, kdy jsem si tu micinu asi přechlastala nebo nevím, chvíli to vypadalo, že mám v háji baterku a nešla nastartovat, ale dva kluci mi pomohli, rozjet se se spojkou a zařazenou dvojkou a pak to chytlo hezky a od té doby zatím vždycky na drb chytla. Musím ji ještě nechat skontrolovat asi nějakým odborníkem, protože já teda až taký McGiver nejsem, ale mám z ní radost. Zatím jsem si pořídila helmu, rukavice a růžky na helmu, takže až uvidíte čertici na skútru, co vypadá jako motorka, budu to možná já co musím dokoupit, jsou motobotky...bundu už taky řeším. Ale jedno můžu říct stopro už teď...papíry na opravdovou motorku si udělám a taky si ji koupím Jen přemluvit manžela...

Nalge
Nalge napsal 03.03.20 v 06:12 9b.

Pekná moto. Ale sa obávam, že vodičák "B" na auto Ti na túto mašinu nestačí. V zákone je podmienka nielen max 125 ccm, výkon tuším do 11 kW, ale aj automatická prevodovka. A Tvoja motorka je manuál.