Zipp PRO 50 (2012)

Vlastník ranion22
Vloženo 9.8.2014
Aktualizováno 26.4.2016

Byla pěkná na pohled, nevypadala vůbec jako 50tka, stačila mi, teď přechod na 125

První dojmy - První dojem byl skvělý, hlavně to že v 15-ti už řídím takovou krásnou motorku :-) Docela mi padla a zvykl sem si na ní, prodat ji pak bylo docela těžké :-(

Motorku bych doporučil pro - 50tka asi fakt jen pro mladé (15 let), nebo pro ty co mají řidičák na auto - B a můžou řídit 50tku :-)

Doplňky na motorce - Žádné

Vybral sem si ji hlavně kvůli vzhledu a ceně (cca 30 000,- Kč), mezi dalšíma 50tkama sem nevybíral.

Shrnutí, vady:
Měl jsem na ní najeto 1900km, do té doby nedělala žádné problémy.
Úložný prostor byl dostatečný pro nářadí, motolékarníčku a menší mapu České republiky. Spotřeba byla minimální - cca 2,7l/100km, servis vždy v pohodě, bezproblému. Poruchy žádné, akorát asi ty plasty, jednou mi spadla když jsem zrcátkem zavadil o dveře garáže, myslel sem si že prasklina tam žádná není nebo tak, nakonec se zjistilo, že tam někde musela být malinká prasklinka, které se po těch asi 1500km zvětšila a plasty začaly praskat. Prasklina se zvětšila určitě kvůli vibracím, jelikož motorka fakt extrémně vibruje.

Jelikož je to cesťák, tak jsem s ní jezdil i delší trasy. I s rychlostí 60 km/h se dá někam dojet

Btw. na naučení je skvělá

pajapaja
pajapaja napsal 27.08.16 v 19:22 7b.