Moto Guzzi Breva 1100 (2007)

Vlastník Varady
Vloženo 11.2.2020
Aktualizováno 11.2.2020

Breva je opravdu povedený bike, který v sobě kombinuje nadčasový design, povedený nenáročný motor a pohodové jízdní vlastnosti

První dojmy - Nebyla to první guzzi, na které jsem se měl možnost svézt. U Brevi mě překvapilo, že navzdory hmotnosti (není to žádný drobek) se opravdu čitelně ovládá a vůbec jízda s ní, hlavně v zatáčkách je pohodová a naprosto předvídatelná.

Ke guzzi a vlastně i k opětovnému ježdění na motorkách jsem se vrátil po zhruba dvaceti letech. Mezi tím jsem využíval možností a příležitostně jsem se povozil na hondě cb 500 a naposledy to bylo BMW s 1000 xr. Při koupi svojí mašiny mě ovšem srdce nekompromisně táhlo opět ke guzzi. Kdysi jsem poznal největšího guzzistu u nás, Honzu Průchu a kdo se jednou naladí na jeho notu, zůstane mu guzzi v krvi po zbytek života. Brevu jsem si vybral proto, že to je pohodová mašina jak na dojíždění do práce, tak na cestování ve dvou. Má nenáročný servis, přijatelnou spotřebu, nádrž na 24l. Po osazení kuframa se s ní dá jet hodně daleko. Vždy se bude odlišovat od ostatních díky svému charisma.

sdr65
sdr65 napsal 29.01.21 v 19:27 10b.

Nádhera...ať slouží

kuzmič
kuzmič napsal 20.02.20 v 15:47 10b.

Parádní Breva, užívej si ji...

Falco55555
Falco55555 napsal 17.02.20 v 15:20 10b.

Ještě musím udělit ty body, že jo?

Falco55555
Falco55555 napsal 17.02.20 v 15:12

Správná barva, správný stroj a hlavně správný servis!!!

Jinak souhlas, že od Guzzi, zvláště pak od Kozí Guzzi, se prostě těžko odchází.

Hodně kilometrů kolama dolů!

sedlson
sedlson napsal 11.02.20 v 20:46 10b.

Přeji nepočítaně šťastných kilometrů v sedle této krásné Gůzy