KTM EXC 350 F (2020)

Vlastník DoktorARO
Vloženo 29.1.2020
Aktualizováno 27.1.2023

Hračka pro dospělé kluky, co už neví jak by se zranili. Tvořič krásných dní s kámoši. Nástroj odpočinku a zároveň ždímač fyzičky, která je největší problém ( u mě).

Motorka koupena od FIRMA:Kmoto (Vlašim)

První dojmy - Měl jsem ji půjčenou 3 dny v Pilliscevu, takže jsem tušil co a jak. Sice rok 2018, ale pro mrdala jako já vpodstatě totožná s 2020. Drobné rozdíly asi nepostřehnu, pokud bych na nich nejel hned za sebou.

Před 2 roky jsem zkusil z cesty do bahna. Fajně mě to chytlo, ale na začátek jsem pořídil něco za "pár" Kč ať vím. Tehdy skoro nová rmz 250. Projel jsem nějaké endurocampy v Benešově, v Maďarsku, piskovny, enduro tratě u nás a brzo narazil na spoustu omezení plynoucí z crossky. Tzn to, co ti všichni řeknou :) cross je tvrdý, citlivě reaguje na plyn - chápej on nebo off. Jen 5kvalt na přesuny. CHYBÍ STARTÉR. Kolik lidí se mi smálo ve výjezdech, na překážkách atd a to nemluvím o vynaložené energii ke startování a to byla jen 250. Ovládání s vysokou zadní 110kou taky nic moc. Proto jsem rozbil prasátko a zašel pro exc 350 f six days 2020.
Nádhera, moto je takové žvýkačkojidní. Nereaguje zbrkle na plyn, měkkčí tlumiče žehlí výjezdy, dává mnohem jistější pocit z ovládání, širší gumy přidají své. Startér, stojan, atd jsou malé nezbytnosti. Najel jsem zatím prd, ale rozdíl je ukrutný. Pocitově jede méně než ostrá cross 250, ale je to jen pocit. Pořešil jsem pár doplňků - nějaké kryty, hlavně výfuk, protože jsem hned přišel o kalhoty,atd.
Naprostá spokojenost, teď jen jezdit, v březnu to prubnu zase v Maďarsku s Kuklikama, těším se. Největší slabost je jako vždy za řídítkama :).

DoktorARO
DoktorARO napsal 19.01.22 v 13:38

Piliscev Maďarsko

juras
juras napsal 19.01.22 v 13:36 9b.

Co je to za okruh na fotkách?

kokpilot
kokpilot napsal 13.01.21 v 18:27 10b.

Taky jsem jezdil s kroskou enduro a taky se mi smáli, bohužel nemám srovnání a asi už se k tomu nedostanu, pokukuju spíš po velkém enduru, ještě uvidím.
pěkné srovnání krosky a endura.

venda07
venda07 napsal 06.10.20 v 21:49

Supr ,taky bych se rád k ní dopracoval,ať to jezdí ve zdraví

frank79
frank79 napsal 13.02.20 v 00:17 10b.

Koukám podobně jako já , já začal před třemi lety ... Silnice sem se teda taky nevzdal