KTM EXC 350 F (2018)

Vlastník Animals21
Vloženo 16.8.2018
Aktualizováno 7.2.2019

Jak je to v tom letáku od KTM... bestsellerem se nestaneš jen tak? Váha 250 a síla 450? Nějak tak to je

První dojmy - Už to sem flákám akorát pro svůj vlastní přehled, co jsem měl a i když některá moto přiroste vážně k srdci (jako Triple) a u téhle to tak taky asi bude, už k tomu přistupuju víc střízlivě. Takže - je to super hračka ;o)

Doplňky na motorce - Ventilátor (450 měla v základu), dekl pod motor.

Proč jste si vybral tento stroj?
Bez terénu jsem to nevydržel, kámoši začali jezdit a 450 se mi zdála zbytečně silná a já se chci učit a zlepšovat. Ne krotit a snažit se nespadnout

Pokud máte už něco najeto, jaké jsou Vaše zkušenosti? Jízda, motor, brzdy, podvozek, ovladatelnost, spolujezdec, úložný prostor, spotřeba, servis a poruchy. Zkuste se rozepsat...
Oproti 450 o něco lehčí (asi 3kg), což není úplně poznat. Poznat je ale rozdíl v obratnosti a ovladatelnosti a to i pro lamu jako jsem já. Jezdecky je mnohem přívětivější, pomáhá, neunavuje. Podvozek dle očekávání fungující luxus.

Kde se motorka cítí nejlépe a kde naopak ne? Terén, silnice, město...
V showroomu jí to asi slušelo víc, ale patří do špíny, bahna, bordelu, humusu a tak

Dá se s moto i dobře cestovat?
Dá. Třeba včera cestovala v dodávce na první servis. A předevčírem jsme spolu cestovali takovou debilní zakroucenou drážku. Třikrát držka a počtvrtý jsme vycestovali až nahoru

Už jí zase nemám, protože jsem DEBIL a ještě větší DEBIL jsem, protože mě to štve. Tohle je fakt marný se mnou. Opět jsem došel k tomu samýmu jako s minulou 450 - že ve finále tady není moc kde jezdit, že jezdíme hovno, že je zatěhle podmínek moc velkej luxus mít závodní motorku. A hned, co jsem ji prodal (a prodělal zase kalhoty), tak už mám zas nutkání to mít. Jenže to bychom nesměli bejt líný, museli si pořídit vozejk a regulérně aspoň 1x tejdne dojet tady pár km pod ty naše hory a zamrdávat se celej den v lese.

Takže to udělám nejspíš následovně přes sezonu budu lítat na sinici a na zimu si koupím nějakou kolku. Protože v reálu to ani na tom enduru přes zimu (mě/nám) moc nejde.

Jinak ale EXC 350 pecka, úžasná motorka a kdybych nebyl debil, tak jsem si jí nechal i kdybych se na ní měl jen projíždět.

cong156
cong156 napsal 19.12.18 v 20:15 10b.

Skvělý. Zábavně naučný byly i další tvoje recenze

Angli-čaj
Angli-čaj napsal 27.10.18 v 09:44 10b.