Triumph Speed Triple (2014)

Vlastník wasko
Vloženo 17.1.2020
Aktualizováno 5.4.2020

Moj treti speed :) co viac treba.

Triumph Street Triple R: Slabsia ale lahsia, na moje vyblbnutie postacujuca. Len nebolo nic poriadne na inzercii a ak ano, tak drahsie ako speed

První dojmy - Doplnim ak budu...

Motorku bych doporučil pro - Doporucil by som skusenejsim, ale nie koli vykonu. Ten priebeh je suprovy ziadne kopance a podobne, len to musi mat v hlave v poriadku. Predca silu to ma. No ale preco skusenejsim? Je to kus motorky aj ked sa nezda.

Doplňky na motorce - Je tam prepakovanie, cnc packy. A este vyhrievane rukovete a zvysenie riadidiel ale to pojde prec. Cez zimu bude pribudat, potom dopisem

Po skusenostiach so starym speedom som nic ine ani nehladal. Par krat ma chytila muuuza MV AUGUSTA, ale servisak co mi robi triumpha ma upozornil na naklady tak som upustil od toho. Co sa tyka prejavu motora a sily, nemal som najmensie vyhrady. Takze vedel som, ze neslapnem vedla. Podvozok, hadam to bude len lepsie ako 07cka( ani tam som nenasiel limity). Skusenosti popisem neskor, az kym to vazne prevetram. Teraz ma caka len zima uprav a hlavne dostat ho do 100% stavu...

Tak, servis a diagnostiku mame za sebou. Vsetko co bolo treba urobene, nahodene M7RR. Vyfuk HP CORSE ( dakujem opic26). Uz len dotuknut detaily ( spataky, gripy atd.)

Zatial len na skusku 200km: porovnavam so speedom r.v. 05
- Ovladatelnost super. Viac sedim v motorke, dovera hned od zaciatku. Jasne ze som hned nedal palbu po rocnej pauze a momentalne na cestach este bordel. Mam pocit ze sa viac da ovladat telom, nepotrebujem davat impulz do riadidiel pri zmene smeru ako pri 05. 1, 2 na zadne ziadna zmena :). Ale tym, ze to na nom ide lahsie mam pocit ze by zniesol aj trosku viac konikov. Pri 05 ani raz som nemal pocit, ze mi chyba vykon. Ked ho potrapim este viac doplnim info, ale urcite som spokojny. Je to radost...

Dermi83
Dermi83 napsal 18.01.20 v 14:33 10b.

Užívej!

opic26
opic26 napsal 17.01.20 v 23:58 8b.

Taky dobrý pacient . Něco na těch Triplech bude. Děje se to ještě s nějakou motorkou - tohle obměňování a konzervatismus? Ať ti dobře slouží!

Qjetináč
Qjetináč napsal 17.01.20 v 22:50 10b.

Prosím tě, proč`s vyměnil za r.v. 2014?
Byly nějaké problémy?
Chybělo ti něco na starém dobrém kukadláči?

context
context napsal 17.01.20 v 20:07 10b.

Pěkný speed přeji hodně zábavy v sedle a hlavně hodně najetých km bez nehod a krátkou zimu