Suzuki GSX-S1000 (2016)

Vlastník Toman87
Vloženo 11.1.2020
Aktualizováno 3.2.2021

Krásná nahatá mašina, která má dostatek koní ;)

Kawasaki Z 1000: Nebyla taková nabídka která by se mi líbila a gsx-s se mi vzhledem líbí více

První dojmy - První jízda byla v Lednu na mokré vozovce a při 3stupnich.. Při každém přidání plynu se rozblikala kontrola trakce.. Radši jsem to uklidil do garáže a budu čekat na jaro..ale jinak zatím max spokojenost..

Motorku bych doporučil pro - Vždy jsem byl příznivcem silničních motorek, ale postupem času jsem začal zjišťovat, že už mě asi nebaví na té motorce tak ležet ? Proto jsem přešel na nakedbike.. Musím uznat, že nejlépe mi zatím seděl Triumph Speed Triple..Na gsx-s jsem ještě pořádně nejel, ale doufám, že to bude to samé..?

Doplňky na motorce - Výfuk Shark, padáky, nastavitelné páčky, plexi, decat, držák SP, QuickShifter, palivová mapa naladěná na 166Ps 114Nm,

Koukal jsem spíše po Kawasaki Z 1000 od roku 2010-2014 nic moc berneho se neukazovalo, tak jsem si říkal že budu muset asi trochu přihodit:) Objevila se tam Kawasaki z 1000 rok 2016 podle prodejce lehce padnutá, až byly urvaný dorazy, pokroucené spodní brýle a bůh ví co ještě..Tak jsem si řekl že to taky nee a přihodím ještě nějaký peníze a narazil jsem na tuto Suzinu.. Kupovaná v ČR první majitel..Tak jsem zavolal a už se jelo..Nic jsem zatím na tom nenašel, je jak nová..

4.6.2020

Tak už jsme spolu něco najeli. Po montáži QS a race palivové mapě se Gsx-s hodně probralo:) Mělo by mít 166Ps 114Nm. Spodek je takový mrtvý, ale nad 6tis to pak táhne luxusně.. Speed Triple co jsem jezdil před tím, tak byl v nižších otáčkách dravější.. Teď když to porovnávám s kámošem co má Speed Triple, tak na výjezdech je rychlejší, ale pak Speedu dochází dech.. Každopádně Triumph je a bude asi stále v mém srdci nej mašina co jsem kdy jezdil..sedla mi úplně skvěle..
Tím určitě netvrdím že gsx-s je špatný, vůbec nee..jede to pekelně, krásně ti řadí, je to hravý.. prostě mě to baví ???

FZ1-tona
FZ1-tona napsal 15.04.20 v 11:51 10b.

Ahoj.Za mě jsi si vybral dobře.

wasko
wasko napsal 24.03.20 v 16:48 10b.

No to porovnanie zo speedom tiez by ma zaujimalo. Krasny stroj a ten motor musi byt pecka

LukiasRIDER
LukiasRIDER napsal 18.01.20 v 22:15 10b.

context
context napsal 18.01.20 v 20:15 10b.

Pěkná suza přeji hodně najetých km bez nehod a ať, ti dělá jenom radost a kolama jenom dolů

vopák
vopák napsal 11.01.20 v 13:04 10b.

Krásnej naháč..naživo veliká pecka