Suzuki SV 650S (2006)

Vlastník Nifok
Vloženo 9.12.2019
Aktualizováno 9.12.2019

Krásná, obratná, sice není nejlehčí ale také trošku jede. Hlavně kvalitní japonská motorka.

První dojmy - Jelikož nemám tak velké zkušenosti a je to moje 2 motorka tak na naučení jenom doporučuji . Není líná, krásně jde za plynem, pohodlná i na delší trasy.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky kteří se chtějí pořádně naučit na motorce protože je opravdu krásně ovladatelná. Ale i zkušení motorkáři by nebyli zklamání.

Pro mě s řidičákem A2 naprosto ideální motorka. Hledal jsem dlouho nějakou silničku ale všechno mi to přišlo nepohodlné na delší trasy. Nakonec jsem si vybral a udělal jsem dobře. Motorka je naprosto spolehlivá, nikde mě nenechala, kvalitní 2V. Jediné negativa je servis pneu protože demontovaní zadního kola je vždycky porod ale jinak veškerá údržba naprosto jednoduchá. Zvolené Svéčko mám s ABS které většina nemá a je znát že tam je. Prostě abych to shrnul pro mě ideální motorka pro začátečníky a do budoucna měnit nebudu.

hardwyred
hardwyred napsal 23.12.19 v 12:35 10b.

Super ale hlavně V2

Qjetináč
Qjetináč napsal 16.12.19 v 22:13 10b.

Máš recht. Když si s tím člověk vyhraje, je to skvělá mašina. Možná tě ale časem začne trošku tankovat, že předjíždět některé pekáče není tak rychlé, jak bys chtěl. Pokud nechceš měnit, hlavně nesedej na jiné moto a pořád budeš spokojený :) Jestli ti vyhovuje V2, tak skvělá volba. Fandím, ať tě dlouho baví!

SV-DR
SV-DR napsal 10.12.19 v 10:52 10b.

Pekná
Ja som mal SV 650 skoro 10 rokov a je to fakt podarená a spoľahlivá moto. Za ten čas iba jedna výmena regléra .
V otvorenej verzii si môžeš merať vtáka aj s Hondou VTR 1000F, do 150km/h idú rovnako

context
context napsal 09.12.19 v 16:51 10b.

Tak, ať ti dlouhou slouží a dělá jen radost