Suzuki DL 1000 V-Strom (2014)

Vlastník LiborGSXR
Vloženo 21.11.2019
Aktualizováno 30.6.2020

Je to dobrá motorka, žádné hightech to není, ale za ty peníze dobrý stroj. V rukách dobrého řidiče dělá zázraky, já to ale bohužel nejsem

Motorka koupena od Moto Daniel Fortuna Klaj

Ducati Multistrada 1200S: Servis, řemeny, cena

První dojmy - První nemám, už jsem trápil V strom 2002 a najezdil s ním kupu km.

Motorku bych doporučil pro - Kdo rád cestuje

Doplňky na motorce - Tak teda:
Vysoké plexi Puig, vyhřívané gripy, USB v palubovce, zrcátka Vicma jsou výborné, ukazatel tlaku pneu, kryt motoru, mlhová světla givi, polep karbonem abych ji nepodřel... A hlavně ty blinkry s pozičním světlem jsou boží

Už jsem měl model 2002 a bez problému najel 95000km.
Nový strom je lepší, i podvozek i brzda se zlepšili. Je prostě dobrý. Servi si dělám sám, a můžete používat obyčejné nářadí, ne jak u BMW GS 800 kde jsme měnili svíčku na museli jsme klíč nechat stočit na soustruhu
Vadí mi že nemá vypínání ABS.

TonyR
TonyR napsal 29.06.20 v 21:20 10b.

Pěkně vymazlená, jasných 10 budů, polepy jsi dělal sám nebo někde koupil? Blinkry jsou jaká značka, ještě jsem to nezaregistroval

Lucasbiker
Lucasbiker napsal 13.04.20 v 19:54 10b.

Ahoj, moc pěknej stroj, dovybavenej a pěkná recenze A ty LED blinkry s pozičkama jsou teda vážně luxusní, kde se to dá sehnat?

LiborGSXR
LiborGSXR napsal 22.11.19 v 16:35

Vlastně můžu

LiborGSXR
LiborGSXR napsal 22.11.19 v 16:31

Velice Vám děkuji, doplnil jsem popis motorky a škoda,že tu nejde dát video, abych se pochlubil blinkry s pozičním světlem

jiřus69
jiřus69 napsal 22.11.19 v 10:38 10b.

Moc pěkný v černo-bílé