Suzuki C1800 Intruder (2008)

Vlastník MaN74
Vloženo 9.11.2019
Aktualizováno 9.11.2019

Zustal jsem verny Suzuki a presedlal z C800 na C1800R. Velky, velmi pohodlny silny stroj

Motorka koupena od FIRMA:KH MOTO (Kutná Hora)

První dojmy - Prvni dojmy jsou skutecne jen uplne prvni... Dovezl jsem vcera a vzhedem k pocasi jsem ujel jen asi 70km. Sila, pohodli, akcelarace, stit k nezaplaceni, schovany jak za kamionem. Do zatacek jde hur, ale jak pisu, teprve prvnich par km, takze srovnavam kratce s osmikilem na kterem jsem letos jezdil.

Motorku bych doporučil pro - Mam metrdevadesat a stodeset kilo, tak spis nekomu v teto kategorii... Tady to musim trochu prehodnotit, proste vsem kdo maji radi vetsi motorky...

Doplňky na motorce - Velky predni stit a prostorne kufry

Vzhledem k rocnimu najezdu a vzhledem k tomu, ze preferuji delsi cesty, jsem hledal stroj, ktery bude mit vykon, bude pohodlny a soucasne dobre ovladatelny v zatackach. Uplne prvni dojmy, nespletl jsem se, C1800R s bonusem velkych kufru a stitu splnuje, ale porad jsou to jen velmi prvni dojmy, vic az na jare...

7roman0
7roman0 napsal 12.11.19 v 12:48 10b.

Dobrá volba přeji spoustu pohodovejch km.

MaN74
MaN74 napsal 10.11.19 v 10:30

Souhlasim osobne s komentarem o smyslu radia a repraku. Jedinej zvuk co patri na motorku je zvuk motoru. Teda, pokud mas Voyager, Electru, Goldwinga nebo podobnej stroj, tam mi tato vybava sedi a proste tam patri. Ja to tak koupil a po pravde tam ani radio pripojeno neni. Puvodni majitel tam mel vysilacku. Repraky jsou soucasti stitu ktery mi maximalne vyhovuje a tak pres zimu zkusim vymyslet jak z toho udelat nejaky mensi zasuvky. Velka uz tam je uprostred, skvely na doklady, penezku, apod. Hodne pohodovejch kilometru vsem motorkarum preju

Pabli
Pabli napsal 10.11.19 v 07:27 10b.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 10.11.19 v 07:13 10b.

Krásný stroj. Jenom nechápu smysl těch rádií. Nejkrásnější hudba vychází spod sedla dum dun dum

Vitigo
Vitigo napsal 09.11.19 v 17:39 10b.

Mám 175 cm a 85- 90 kg podle ročního období - moto Royal Star Venture suchá hmotnost 400 kg taky od KH Moto. Není třeba se bát jen pořád myslet dopředu nezastaví to na metru. Jinak supr stroj, přeji ti mnoho kilometrů kolama dolů a samozřejmě 10b