Suzuki C1800 Intruder (2008)

Vlastník 7roman0
Vloženo 20.10.2014
Aktualizováno 8.12.2018

Do Intrudera C1800R jsem se zakoukal tak před dvěma lety a bylo rozhodnuto že tento obrovskej a těžkej obr nahradí vl1500.

Motorka koupena od xtrem-bikes - Přístup Rendy z xtrem-bikes který moto sehnal a dovezl z poza velké louže je prostě na jedničku.Od zadání požadavku po dovezení do garáže 3 měsíce 16 dní. SUPER!!!

První dojmy - Zatím jsem moc nenajel takže zkušeností moc není. Zásadně mne nic nepřekvapilo počítal jsem s tím že je to velký a těžký hovado na který si musím zvyknout, ale jede to úžasně!!! Do prudších zatáček se jí moc nechce ale to dopiluju. Jo ještě jedna věc první kruháč a hned jsem brousil stupačky to jsem se trochu lekl.

Doplňky na motorce - Zatím jsem přidal opěrku nosič a sedlo Mustang. Padáky budou následovat. O ničem jiném zatím neuvažuji. Laďáky jsou Kobry takže zvuk supr.

Říjen 2014
C1800R (C109R) jsem si vybral pro svoji velikost před ní jsem měl vl1500 a tak to byla jasná volba. Po najetí pár km zatím spokojenost motor paráda, brzdy dobrý o moc lepší než na vl1500,ovladatelnost ok je to o zvyku možná bych uvítal méně zavřený řidítka, ale to budu řešit na jaře buď si zvyknu nebo vyměním. Až se seznámíme tak se rozepíšu více. Zatím za mne spokojenost tryská.

Duben 2015
Takže nová sezona začala přidal jsem pár věciček: padáky se stupačkami,nové gripy,kryt chladiče,zrcátka jo a taky umřela baterka takže i ta je nová. Ještě přemýšlím o novém obutí není to však akutní až na ně přijde čas asi padne volba na METZELER ME 880 Marathon. Jinak zatím letos najeto cca. 300 km a vše v pohodě stále si zvykám přece jenom jde o trochu větší a těžší moto.

Listopad 2015
Tak a konec sezony je tady. Z C1800R máme za sebou první sezonu najeto 5970km jak už jsem psal na jaře z počátku sezony jsem si zvykal jak na velikost tak na hmotnost tohoto mastodonta. Jak přibýval počet najetích km tak postupně se stal z vetřelce poslušnej kámoš. A teď mohu s klidem říct že už se my nezdá že by to byla tak velká a těžká mrcha. Ovládání i přes často kritizovanou zadní gumu (240) je v naprostém pořádku, brzdy taky v pohodě nemám co bych vytkl, pravdou zůstává že musíte přemýšlet kde zaparkujete protože tahat toto monstrum někde proti kopci je docela pakárna. Jo je tu ještě jedna věc a to že se často stává že v prudších zatáčkách brousím plotnama o asfalt, ale stačí změnit trochu styl jízdy a je vše ok. Jinak během sezony nebyl z vetřelcem sebemenší problém pro mne C1800R super stroj s kterým jde jezdit na pohodu a zároveň si užít rychlost přes 200. Jo a na jaře jsem se zmiňoval o přezutí takže v červnu obuto na METZELER ME 880 Marathon.

Sivy
Sivy napsal 14.01.17 v 09:58

Ahoj,nevím jestli přední ,nebo zadní Mecelerku,ale kamarád (Beda F.M.) měl Mecelerku vzadu a úplně se změnila vlastnost jízdy,zejména při naklopení do zatáčky.Myslím,že nejlepší je origo.Jinak perfektní volba stroje,Sivy.

rline
rline napsal 15.11.15 v 13:22 10b.

Dobrá volba , přeju hodně šťastných kilometrů i v příští sezoně

Well-Being
Well-Being napsal 03.11.15 v 00:04 10b.

Hezká strojovna. Mnoho suchých km přeji.

Kouďas1
Kouďas1 napsal 13.02.15 v 16:00

Dobrej obřík ... přeji hodne stastnych km...

jikov
jikov napsal 21.01.15 v 19:59 10b.

Krásný stroj,ať Ti dělá jen radost.