Suzuki GSR 600 (2007)

Vlastník TonyBlade
Vloženo 4.10.2019
Aktualizováno 4.10.2019

Konečně mám motorku,po které jsem dost dlouho toužil

Suzuki SV 650: Kamarád nabídl GSR

První dojmy - Jsem začátečník,mám zatím najeto 2500 km a zatím jsem hodně spokojenej,motorka má potenciál a jediný co jí brzdí je jezdec :)Do zatáček jde pěkně,zatím žádnej technickej problém,teď už jen počkat na jaro. Pokaždý když na to sednu,tak je to jako droga a prostě se musím project a většinou končím,když se ozve zadek :)

Prvně jsem měl vysněnou SV650,moc jsem chtěl dvouvál a taky jsem si říkal že není nic co by to mohlo změnit :)
Známej měl GSR a zmínil se že chce změnu,motorku jsem znal a jeho jezdeckej styl taky,o motorku bylo i dobře postaráno,takže jsem si dal do hlavy broučka a přemýšlel :)
Nakonec jsem si vybral GSR a jsem zatím maximálně spokojenej,na začátku jsem se musel rozkoukat,protože mám prd najeto na velkejch motorkách,ale čím víc jezdím,tím víc se mi dostává pod kůži :) Je to srdcovka a netuším co budu dělat celou zimu :)
Jsem začátečník,takže nějaké poznatky přenechám ostříleným jezdcům.
Měřím 181cm a nemám problém,jezdím solo a dlouhé výlety taky žádnej problém,je to naháč,fouká na něm,ale to není žádná novinka.
Těším se na sezonu 2020,na Jaře servis,gumy,brzdy,olej,chladička,svíčky :)

Brukev
Brukev napsal 04.10.19 v 22:38 10b.

Tohle jsou proste fajn motorky a velmi dobre si vzpomínám na první motozimu ...naštěstí přijde jaro a vše pokračuje ... někdy jsem proste jen nastartoval a koukal/poslouchal ( Bandit 650 S - to bude asi i podobný motor ..? ) . Tak ať baví