BMW G 650 Xmoto (2006)

Vlastník Kaby43
Vloženo 1.10.2019
Aktualizováno 15.7.2020

Zábavný “motárd” na vyblbnutí.

KTM 625 SMC: Žádná použitelná nebyla

První dojmy - I přesto že je na motárda poměrně těžká, tak do zatáček lítá s lehkostí a při výjezdu trhá asfalt. Skvělý blbuvzdorný motor který má neskutečný zátah od spodu. Na motorce se sedi docela hodně vysoko na což si musí člověk zvyknout.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil těm kteří hledají nenáročné “tupé” supermoto, u kterého servis nestojí ledvinu a přesto se sním dá neskutečně zablbnout.

Doplňky na motorce - Od původního majitele je na moto laďák Leovince x3 a padáky do os od rutanu.
Já jsem dokupoval gripy scott, blástry Rtech, kryty tlumičů z endura a přední blatnik z 690smc.

Když jsem vybíral moto, tak jsem se chtěl striktně držel toho ze chci motárd. Bohužel jakožto držitel pouze sk.A2 nebylo moc z čeho vybírat. Nakonec po brouzdání po inzercich jsem narazil na jeden kus téhle krásky, i přes to že na první pohled moc dojem motárdu nebudí. Nakonec jsem se jel na ni podívat a po par hodinách už si ji vezl domů.
Jelikož je to má první větší motorka tak nemám moc s čím srovnávat ale za těch 1500km co už máme spolu odjezděno jsem něco pochytil.
Motor má v sobě ještě spolehlivý rotax minarelli, který má slušný zátah od spodu, hlavně od spodu.
Brzdy od Bremba po odvzdusneni poměrně ostré.
Podvozek ten je takový nemastný neslaný. Nerovnosti tlumí dobrě, při jízdě drží obě kola krásně na silnici, jen při prudčejšim brzdění se docela dost propadne vidlice(uvidíme jak to bude po servise)
Motorka je neskutečně hravá a doma se cítí hlavně na klikaté okresce, kde se dá jet stylem brzda-plyn. Krásně padá do zatáček a při výjezdu vás zase nadchne zátah a zvuk jednoválce. Bohužel ji nedělají dobře dlouhé rovinky, ale to ani jezdci jelikož nemá žádné plexi, ale s tím jsem počítal když jsem jí vybral že to nebude na žádné dlouhé cestování.
K servisu nemám moc co dodat zatím jsem měnil pouze kapaliny a řetězovku.

mr.t
mr.t napsal 08.01.20 v 18:02 9b.

Pěkná , též chystám naimplantovat supermoto blatník a kryty vydlic . Ať slouží !