Honda XL 700V Transalp (2010)

Vlastník HUMRprejjeobsazenej
Vloženo 1.10.2019
Aktualizováno 1.10.2019

Je to můj miláček, motorka pro každou příležitost. Někdo by možná ohrnul nos nad výkonem 44 kW, ale v praxi jsem pořád rychlejší než auta a na závody jsem to nechtěl

První dojmy - Velmi přátelská motorka, lehce ovladatelná, motor sympaťák, i když žádný divoch..větší hmotnost

Motorku bych doporučil pro - Jak jsem psal dříve, pro vyššího chlapa nebo zkušenější ženu. Motor je pro začátečníka vhodný, není nijak divoký a dá si hodně líbit.

Doplňky na motorce - Padáky SW-motech, držáky kufrů, plotna, kufry Givi Trecker, Top Case Kappa, ukazatel zařazené rychlosti, výší plexi, vyhřívané hefty, sedlo na zakázku, nástavec plexi, zásuvka USB na dobíjení telefonu, pneumatiky Metzeler Tourans. Něco na moto už bylo, něco jsem dodal já.

Na motorce mám najeto cca 5.000 kilometrů. Váha 220 kg společně s větší výškou mi nečiní takové potíže (mám 193 cm), ale asi pro menší postavy bude trochu problém s ní manipulovat na místě. JInak je "very friendly", dost odpustí a klidně jí může mít i začátečník (pokud je schopný si poradit s tou váhou).

spike-cz
spike-cz napsal 05.10.19 v 09:02 10b.

Nádherná motorka, zlatá kamufláž ještě podporuje její eleganci!
Někdy na cestách na viděnou, třeba na srazu

HUMRprejjeobsazenej
HUMRprejjeobsazenej napsal 01.10.19 v 14:32

Taky bych býval užil něco výkonějšího, ale je jako nová, měla najeto jen 8.600 km, po prvním majiteli (kterého znám), takže jsem do ní šel...je fakt, že přímo výkon mi nechybí, ale je cítit, že by mohla být silnější...

NXram
NXram napsal 01.10.19 v 13:16 10b.

Moc hezká motorka, hodně jsem po ní pokukoval a přesně v tomhle barevném provedení
Nakonec mě odradil tebou uváděný výkon, prostě mám rád výkonovou rezervu, jinak super moto a na drátech, pro toho co ví na co ji chce

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 01.10.19 v 10:27 10b.